Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged mivel traumatizált...

Téged mivel traumatizált Magyarország?

Figyelt kérdés

Engem:


- propaganda

- magyar mentalitás

- korrupció

- a szabályok betartása akkor ha akarjuk (pl. rendőrséggel tapasztaltam többször, hogy nem jogszerűen járnak el)


Úgy érzem a világ teljesen kifordult a 4 sarkából itthon. A fidesz hívők mindenféle mentséget kitalálnak az általuk nagyratartott politikusok lopására. Az egészségügyben is tömérdek esetben szándékos hiányosságok (vizsgálatok ellenére "nem veszik észre", hogy az illető rákos)

A politikusok végtelen hatalma, a rendőrség abszolút szemet húny minden bűnözésük felett.

A magyar emberek... sosem volt ekkora zavar a fejekben.

Biztos találnék még pár dolgot.


Számomra ez nagyon ijesztő! Úgy érzem itt lassan vadnyugati törvények fognak uralkodni, komolyan. Mi jöhet még?



2022. márc. 14. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
betanított "operátori" munkákkal, meg hogy bruttó 400e ft nagyon jó fizetés manapság.
2022. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Semmivel. Egy kicsit is tájékozott és a világ dolgaiban jártas ember tudja, hogy sehol nincs kolbászból a kerítés.
2022. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

ROTFLMAO


traumatizált...?


A kezedben a sorsod! Úgy alakítod, hogy a legjobb legyen. Nem kell ilyen marhaságokkal agyalni.

2022. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Főleg a kezedben xddd

Nem kell kolbászkerítés, de ez az ország egy putri, balkáni pokol. Az élet minden területén traumatizáló szennydomb.

2022. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Utolsónál a pont.
2022. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Maga a "tanulékony" társadalom.
2022. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Engem nem traumatizált Magyarország semmivel. Én szeretek itt élni.

Aki meg nem így van ezzel, az elköltözhet nyugodtan. Nem tiltja meg senki.

2022. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4 hónapja eljöttem, életem legjobb döntése volt :) Egy étteremben dolgozom, de amúgy nagyon könnyű meló, és soha nem jártam be még ilyen örömmel dolgozni. Soha nem ért még ennyi kedvesség, mint ebben az országban, teljesen más embernek kezdem érezni magam. Elkezdtem szeretni az életet.


Kedves utolsó, te merre felé élsz, mit dolgozol, mit dolgoznak a szüleid, hogy ilyen jó neked Mo.-n?


Én most kezdem kiheverni Magyarországot, eddig is tudtam hogy egy sz.rfészek, de ezzel az országgal összevetve még szembetűnőbb a különbség.

2022. dec. 21. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!