Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki olyan...

Hogy lehet valaki olyan balfácán, hogy incelként azonosítsa magát?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy többen is odaírják ezt a szót a kor és a nem után. De mi értelme ennek? Mit akar ezzel elérni?

2022. márc. 28. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Annál még sokkal balfácánabb emberek is vannak. Nem nehéz.
2022. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A "többen" az ugyanaz az egy ember csak van egy rakás regisztrációja.
2022. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megközelítés kérdése.

Én nem gondolok semmit a szóról, mert negatív és pozitív kontextusokba is láttam. Bár tény, hogy a pozitív oldalt nem ezen az oldalon.

Kívülálló szemmel viszont aki csak az itteni incel kérdéseket látja csupán, nem csoda, hogy gyökérnek gondolja őket.

Aki pedig benne van, nem megbélyegzésnek éli meg, hanem büszkeségnek, hogy ő végre egy közösség, egy csoport tagja. Meg tudja nevezni magát valahogy, egy olyan közegbe ahol azonos gondjaik vannak az embereknek. Lényegében az eredeti incelközösség célja amúgy is a terápiás beszélgetés lenne, csak mára már gyűlölködésbe ment át.

2022. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

#3 Szerintem ha az határozza meg valakinek az identitását, hogy nem vonzó (mert kb ez az incelség lecsupaszítva), akkor előbb utább szarul fogja érezni magát a bőrében. Arról nem beszélve, hogy az ilyen fórumok vonzzák a trollokat meg incselkedő szadistákat és tömény rosszindulat fog rá zúdulni, ami még ha nem is érzi, de nem tesz jót.

A PSL-féle black-pill közösségek jobbak, de szerintem az ilyeneket is érdemes kerülni.

2022. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

#2



Nekem csak egy fiokom van, de az 10 eve, 8000 hozzaszolassal :)



37F incel

2022. ápr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!