Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ami a legirritálóbb...

Mi az ami a legirritálóbb szerinted a következők közül, amikor melyikben tudálékoskodik egy másik ember, akár családtag is?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. ápr. 3. 09:43
A kérdező szavazást indított:
Ha valakinek nincs barátja/barátnője, akkor miért nincs?
Ha valakinekvan szerelme, miért nem él vele?
Ha valakinek van élettársa, milyen dolog, hogy nem házasodnak össze?
Ha valakinek van házastársa, legyen gyereke.
Ha egy gyerek van, kell a testvér.
Ha két gyerek van, legyen egy harmadik a CSOK miatt.
Ha három gyerek van, legyen negyedik is.
Ha négy lány van, legyen már egy fiú is.
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
szerintem az a legirritálóbb , amikor valaki csak azért ír ki kérdést, hogy szidasson mást.
2022. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

#1: +1


Egyébként nehéz választani. Szerintem senkinek semmi köze ezekhez úgy általában, pláne nem kellene véleményt mondani. Ha nagyon kell választani, akkor egy fokkal bicskanyitogatóbb a gyerekvállaláson rugózni, mint a párválasztáson szerintem.

2022. ápr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szitu nélkül kiírni? Ahelyett hogy kezelné mint egy felnőtt ember? Vicc kategória.
2022. ápr. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Mindegyik ezek közül, senkinek semmi köze hozzá. Na és akkor mi értelme van a kérdésednek?

Persze én mindegyikre tudok/tudtam választ adni, mert kb majdnem mindet kérdezték már tőlem. Akárkit kitudok osztani. Aki nem tudja megvédeni magát ezekben a kérdésekben, az úgy járt. Mégha sértődéssel is jár a kérdező fél részéről.

2022. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül mind irritáló plusz a "mi értelme van a kérdésnek" mondat is.
2022. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aki úgy nem akar gyereket vállalni, hogy közben önigazolást keres, hogy miért nem és ennek kapcsán leszólja azokat, akik viszont igen, nos, azt elsősorban nem a társadalom ítéli el ezért, ha ő saját magát.

Ha nem igy lenne, nem írogatna ki ilyen kérdéseket.

2022. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!