Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokszor elofordul velem, hogy...

Sokszor elofordul velem, hogy beszelgetek valakivel, aki egyaltalan nem duhit, nem haragszom ra, megis ott motoszkal az agyamban, hogy be kellene huznom neki egyet. De nem rosszbol, csak ugy! Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Ha megprobalok szabadulni a gondolattol, akkor annal rosszabb.

Ez valami mentalis betegseg lehet?



#behúzás #Leutni #Megutni
2022. ápr. 10. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kussolj, vagy megültlek.
2022. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, indulatkezelési probléma, illete problémamegoldó módszerként tekintesz a fizikai erőfölényre v megtorlásra v érvre.

Gyerekkorodban az egyik v mindkét szülőd élt ezzel illetve biztattak erre milyen konfliktusod megoldása gyanánt.

2022. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 2#. Esetleg olyan a foglalkozásod, a közeget, hogy sokat kell emberekkel foglaalkoznod, és úm. megcsömörlöttél tőlük, és így jön ki.
2022. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elegge alacsonyan kepzett emberekkel vagyok korulveve. Nem haragszom rajuk, legalabbis a tudatos enem biztosan nem, bar lehet, hogy neha farasztanak, de ez a gondolat megremiszt, ami a fejembe motoszkal, hogy eppen beszelnek hozzam, es egy pofont levagnek nekik. De tenyleg nem vagyok duhos rajuk, nem is gondoljak, hogy en ezt gondolom, nem latszik rajtam. Pszichopata vagyok?
2022. ápr. 19. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Téged csak valami düh féle feszít belülről. És ami aktiválja, vagy mint kivezetésként szolgál az ezek az emberek.
2022. ápr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!