Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ember, aki jól érzi magát...

Van ember, aki jól érzi magát úgy, hogy nem ő a legfontosabb valaki életében és fordítva?

Figyelt kérdés

Nekem fontos (lenne), hogy legyen egy nagyon bizalmas kapcsolatom. Lehetőleg romantikus kapcsolat.

Jelenleg nincs ilyen és így fel tudtam ismerni magamban, hogy erre komoly igényem van. Jelenleg csak olyan kapcsolataim vannak, amik nem is túl fontosak és nem is ápoljuk minden nap a kapcsolatot. Ha valaki eltűnne az életemből (a gyerekemen kívül, de vele nem tudok mindent megélni), nem érdekelnének nagyon.

Ti hogy élitek az érzelmi életeteket, van igényetek egy nagyon szoros kapcsolódásra?

Ha van, megkapjátok?


2022. ápr. 15. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Igényelném,de egyenlőre nem

adatott meg! Ismerősök,barátok,családtagok körbevesznek,de azok nem olyan mély bizalmi kapcsolatok!

2022. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már nem kapom meg. Már nem is igénylem. Nagyszerű volt, amíg tartott, nagyon boldog voltam, de már nem szívesen alkalmazkodnék olyan mértékben, mint akkor.
2022. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szerencsére elég szoros kapcsolatban vagyok a barátaimmal és a családtagjaimnal.
2022. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!