Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik úgy döntöttetek hogy...

Akik úgy döntöttetek hogy elhagyjátok a fővárost ( Bp) és kiköltöztök vidékre, miért döntöttetek így? Mi motivált hogy elhagyjátok városunkat és egy sokkal puritánabb, rosszabb infrastruktúrával járó életvitelt kezdjetek?

Figyelt kérdés
2022. máj. 2. 19:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Puritánabb..

Ja..

Voltál már pesttől 30 kmen kívül, húgyagyú gyökér?

Egy random szakadt erdő már olyan békét, egészséges energiát sugároz, hogy városban lsdvel se trippelek akkorát, mint attól.


Még nem költöztem el. Amikor fogok, külföldre megyek. De ott is egy normális helyre, nem az ilyen foggyosokhoz, mint a kérdező, és ott is külváros szélére, vagy köré.


Még hogy infrastruktúra... porbafingó, taknyosorrú, hülyegyerek....

Szánalmas...

2022. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"Akik úgy döntöttetek hogy elhagyjátok a fővárost ( Bp) és kiköltöztök vidékre, miért döntöttetek így? Mi motivált hogy elhagyjátok városunkat és egy sokkal puritánabb, rosszabb infrastruktúrával járó életvitelt kezdjetek?"


Várj, most akkor a Budapestről való elköltözés vagy az odaköltözés a kérdés? :D

2022. máj. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok újgazdag költözik ki a Pest környéki települések egyáltalán nem lepukkantak. Persze megmaradt pár kádár kocka, régi ház, mellettük meg 60-70-100 milliós házak épültek, rendezett portákkal, utcákkal. Szóval egyáltalán nem olyan a helyzet, mint egy Borsodi zsákfaluban.
2022. máj. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%
13: a kérdező max. képeskönyvben látott falut, és annak alapján képzeli el Budakeszit, Nagykovácsit, Telkit, meg a többi "falut"... :)
2022. máj. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Megváltoztak az igényeim. Amiket régebben kedveltem, partyk, érdekes új emberek, mindenféle speciális boltok, az egész városi lét nyüzsgő esszenciája, ezek az évek folyamán szépen lassan elpárologtak. Helyette egyre jobban elkezdett zavarni sok olyan dolog ami régebben fel se tűnt vagy simán toleráltam: a kosz, a zaj, a kellemetlen szagok, és legfőképpen a rengeteg tróger ember odakint az utcákon. Azt hittem csak pest változott meg ennyire, de valójában én magam változtam.

Most vidéki kisvárosban élek, de már pesten is elkezdett vonzani a természet. Erdők, tavak, nyugis embermentesebb területek. Itt ezek maximálisan megvannak. Nyugodtan tudok mászkálni kint, nem azt kell figyelni mikor ki fog betalálni valami fárasztó vagy alantas dologgal. A természet ittvan párszáz méteren belül sétatávolságra, igazából már az ablakomból is megtapasztalom valamennyire. Rendelni bármit lehet ide is online, ha pestre akarok menni azt megtehetem kb 20-30 perc alatt bejutok a városba innen is. Nem érzem puritánnak, sőt őszintén szólva összességében életszínvonal növekedésnek élem meg jóideje, mióta idekint vagyok az agglomerációban.

2022. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!