Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan, hogy a tanítónő...

Volt olyan, hogy a tanítónő undokoskodott veled?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésről jutott eszembe most egy régi történet. Gyerekként elég érdekes volt a tanítónénim, így felnőve, utólag meg pláne azt mondom, hogy nagyon sérült személyiség lehetett. Kedvenceket választott magának, és nekik adta fixen a Soros tejet (:D), pedig egyikük kifejezetten jómódú volt. Olyan is volt, hogy egyszercsak elment nyaralni valahova tanév közepén. Vagy nem volt kedve megtanítani a dolgokat, nap közben beszélgettünk, év végén meg szinte egy egész könyvet feladott nyárra. Énekelni nem tudott, szóval nem agyon volt énekóránk.

De ami a legdurvább, hogy egyszer feszt tagadta a valóságot és velem undokoskodott utána! :O

Kinek voltak még ilyen élményei? Jöhetnek a sztorik :D


2022. máj. 4. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A többiek csúfoltak engem és ő is beállt a csúfolódók közé. :(
2022. máj. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Volt, egy helyettesítő tanárnéni, 1x bejött tesire.

Egy csúfolódó mondókát mondott, talán másokról is, én meg eléggé elmagyaráztam neki, hogy felnőtt ember létére ultra gáz amit csinál...voltam talán vagy 8 éves.

Akkorára dagadt a feje, mint egy tök, és azt mondta, ezután megyünk az igazgatóhoz. Én meg azt mondtam, hogy nagyon szívesen, meséljük el, miért gyaláz 8 éveseket felnőttként.

Egyébként is rühelltem azt a pitsát, egy utcában laktunk, egy ilyen igazi senki, aki ált.suliban is egy senki maradt mint tanárnéni.

De általa is nagyon hamar megtanultam, az ilyenekkel és a xaros véleményükkel nagyon kár foglalkozni, mert én úgy is ezerszer jobb vagyok :D

2022. máj. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát az undokoskodott az nem igazán a legmegfelelőbb kifejezés.


Úgy lehetne inkább szavakba önteni, hogy: utolsómcskosrohadék gci parasztállat volt. Ez a szóvirág azt hiszem jobban festi le a szitut

2022. máj. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
na, mi történt, hármas?
2022. máj. 4. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Matektanárnő. Folyamatosan megalázott az osztály előtt, beszólogatott. Kegyelemkettessel csúsztam át mindig. Átmentem egy másik iskolába, ahol 5-ös voltam. A sors iróniája, hogy én ma könyvelő vagyok és a négyszeresét keresem annak, amennyit ő. 🤷‍♀️
2022. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másodikos voltam, és épp gyereknap volt, aminek alkalmából jött hozzánk egy "fagyisbácsi". Hogy elüssük az időt, a tanárnő sorban állás közben játszani szeretett volna velünk, amihez senkinek nem volt kedve. Nem tudom már milyen játék volt, de állandóan azt kellett játszanunk, és már nagyon untuk.

A többiek hangot adtak a nemtetszésüknek, én pedig állítólag grimaszoltam egyet. A tanítónéni meg úgy kiakadt, de csakis rám, hogy a teljes nevemmel rikácsolva üvöltözni kezdett, hosszú perceken át. Még a fagyis bácsinak is elhordott engem. Majd kórusban megköszöntette az osztállyal, hogy miattam nem fogunk játszani és még eleinte a fagyit sem akarta megengedni. Az i-re az tette fel a pontot, hogy a nap végén behívatta anyát és majdnem egy órán keresztül mondta neki a magáét.


És mindezt úgy, hogy előtte sosem volt rám semmi panasz, még csak minimális sem (amúgy utána sem), arról nem is beszélve, hogy volt pár problémás fiú az osztályban, és velük nem viselkedett így..

De szerencsére pár hónapra rá nyugdíjba ment, és nemcsak mi, a diákjai, de a tanárikar nagy része is fellélegzett :D

2022. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!