Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem vagyok úgymond...

Tényleg nem vagyok úgymond "tiszta fialás"? (A lentiek alapján.)

Figyelt kérdés

Csupán néhány pontot sorolok fel a létező rengeteg közül, amelyek az életem bizonyos szakaszait/tulajdonságaimat jelölik.


- Pszichésen/idegileg súlyos betegségekkel rendelkezem, amelyeket orvosok diagnosztizáltak és kezeltek/kezelnek, már 10 éves korom óta.

- Édesanyám vagy négy-öt alkalommal elvetélt, mielőtt én megszülettem volna, első gyerekként.

- Kisgyerekként (1-2 évesen) állandóan ugráltam le a lépcsőről, egyszer nem értek oda időben a szüleim, hogy elkapjanak, és lezuhantam, megrepedt a koponyám, kórházba kerültem.

- Lágyéksérvem volt néhány hónaposan, megműtöttek.

- Kötőszöveti gyengeséggel születtem, többek között úgynevezett bél-előeséssel.

- Anyai nagymamám véletlenül leöntött forró teával, szintén nagyon kicsi koromban. Kórházba kerültem: mellkasi égéseim voltak.

- Emlékszem, pár (2-3-4) évesen sokszor sírtam csak úgy esténként, mérhetetlen szomorúságot éreztem.

- Láttam/látni véltem szellemeket, illetve "rémnyomásaim", testen kívüli élményeim, furcsa álmaim, látomásaim voltak.

- Jólelkű és dolgos emberek a szüleim, de volt, hogy megvertek, egyszer a nadrágszíj csatos részével is, illetve anyukám rázott. (Türelmetlenek voltak hozzám, és hamar dühbe gurultak.)

- Szintén gyerekként, de már olyan 4 és 6 éves korom között tettem olyat, amit azóta is mélységesen szégyellek, illetve nagyon fáj lelkileg: megöltem több kiscsirkét, és egy-két kifejlett tyúkot is a nagyszüleim tanyáján (ahová nyaranta jártunk ki).

- Bár ellentmondásosan hangzik az előző pont után, de óvódásként (és most is) nagyon szerettem/szeretem a természetet, az élővilágot. Mindig elvonultam a többiektől, és bogarásztam/rovarásztam, vagy éppen békásztam egy bokor mögötti sarokban. Viszont ehhez hasonló helyzetekben gyakran mély és megmagyarázhatatlan lelki fájdalmat éreztem, és sírtam.

- Olyan 11-12-13 éves koromban terrorista akartam lenni, a média hatására. Akkoriban fegyvermániás is voltam.

- 13 évesen volt egy metálos (zenei) korszakom, ami 18 évesen visszatért, és azóta is tart. Valahogy mindig is vonzottak a történelmi "tematikával foglalkozó" számok. (Kelták, germánok, vikingek, szlávok, rómaiak, stb.)

- Valamiért nagyon tisztelem Caligulát, szinte a példaképemnek tartom, valamiféle lelki kapcsot érzékelek közöttünk.

- Foglalkoztat a spiritualitás, illetve az ezotéria/okkultizmus.

- Hajlamos vagyok gyűlölködni. Gyakran kifejezetten gonosznak érzem magam, máskor pedig érzékelem a bennem lévő jót is, és sok esetben belső harcokat vívok. Ilyenkor néha könnyezek is: siratom a bennem lévő pozitívumot, amit a rossz elnyom. Illetve: sírva simogatom meg a régi tárgyakat, amelyekhez sok, szép emlékem fűződik. Utálom az újat és a változást.

- Nagyon elhíztam az utóbbi két évben. Testi betegségek is jelentkeztek.

- Megszállottja vagyok az északi embertípusnak: imádom a tiszta, világoskék szemeket, szőke vagy vörös hajat, hófehér bőrt. (Amúgy nekem is fehér a bőröm, viszont sajnos sötétbarna szemeim, illetve barna hajam van, és néha mazochista módon felemlegetem eme negatív külső tulajdonságaimat, lelki fájdalommal keverve.)

- Sok, talán tényleg furcsának tűnő kérdést írok itt ki, már 2010 májusa óta (több, különböző regisztrációval).

- Újabban az incelség bizonyos jeleit észlelem magamon, de nem egyértelműen, mert néha büszke vagyok arra, hogy nem volt még párkapcsolatom és szűz vagyok.

- Nem voltam még önszántamból koncerten, sem pedig bulizni. Utálom a nagy tömeget, rosszul vagyok a nagyobb városokban is. Itthon töltöm a napjaim nagy részét, részben leszázalékolva, ugyebár pszichésen betegesen. (Rengeteg a tünet, hosszú lenne felsorolni.)

- Időnként valamiért rám jön a "tombolás". Akárhányszor beszélgettem a neten (chaten) - bármilyen csoportban is - különböző személyekkel, egy idő után mindig az lett a vége, hogy valamilyen ezoterikus, valóságtól elrugaszkodott okra hivatkozva keményen megmondtam nekik a véleményemet, összevesztem velük, majd kitiltottak onnan.


29 éves vagyok.



2022. máj. 11. 23:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
És ha nem vagy "tiszta fialás" az számodra miben jelent mást, mintha "tiszta fialás" lennél?
2022. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

20:39

Annyiban, hogy "más" vagyok, mint az átlagember, legalábbis ilyen téren. Őrült vagyok, nem pedig egészséges.

2022. máj. 14. 13:18
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én értem de konkrétan ez milyen jelentőséggel bírna számodra? Hogy akkor az OK, ha nem viselkedsz? Vagy csak hogy tutira nem alapítasz családot? Vagy szednél valami gyógyszert még, amit most nem?
2022. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy még jobban kifordulnék önmagamból. A viselkedésemmel nincs semmi probléma, hanem inkább úgy mondanám, bizonyos megnyilvánulásaim a szokatlanok, és mindez büszkeséggel is eltölt. Családot sem alapítok, az is biztos. Gyógyszert semmiképp nem szednék, mert így is "tele vagyok nyomva vegyszerekkel", amit ki nem állhatok.
2022. máj. 14. 14:05
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem durva, bár az, hogy Caligula a példaképed, az egy kicsit az. De azon kívül igazából egy különc ember vagy és ennyi, az a lényeg, hogy érezd jól magad a bőrödben és azért másokat ne bánts meg vele. Sok különös ember él a világon, csak sokan rejtőzködnek, de manapság már egyre kevésbé lepődnek meg az emberek. Persze az ízig-vérig konzervatív és mintakövető emberek sosem tudják elfogadni, de nem kell velük foglalkozni.
2022. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

00:41

Értelek, tehát szerinted különc vagyok, és semmi több. Bárcsak így lenne.

Köszönöm a jókívánságaidat, de jómagam is konzervatív vagyok politikailag.

Illetve, autistaként ragaszkodom a dolgok régi rendjéhez, nem szeretem a változást.

2022. máj. 15. 22:02
 27/27 anonim ***** válasza:
Szeretetet kaptál eleget? :(
2022. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!