Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kis mellű, de formás fenekű...

Kis mellű, de formás fenekű nők! Ti meg vagytok elégedve magatokkal?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 10:55
 1/8 StevenUp ***** válasza:
82%
Ők a, legjobbak. Remélem hogy jól érzik magukat :D
2022. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is ők a legjobbak! legalábbis nálam ez a favorit!
2022. máj. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Meg. Ezt dobta a gép, talán kamaszként szorongtam emiatt de felnőtt fejjel tökéletesen el tudom fogadni.
2022. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
95%
Igen. Őszintén szólva sosem volt bajom a melleimmel, jobban mondva a hiányukkal, mindig csak mások kritizáltak miatta.
2022. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Én örülök neki, mert ha nagy mellem lenne, az akadályozna sok mindenben. Még így is zavar a mellem, hason feküdni nehezebb, ha futok, akkor is rossz érzés. Meg úgy látványilag ettől olyan "kifinomultabb"-nak látszok vagy nem is tudom hogy mondjam. Ezzel nem a nagy mellűeket gúnyoltam, ne gondoljátok azt. Csak mivelhogy ha valami kisebb, az szolidabb, tehát amolyan kifinomult. Ezért mondtam ezt.

A nagy fenekem serdülő koromban zavart, mert akkor testileg is kövér voltam, és azt hittem, hogy ez ahhoz párosul, de amint a hormonok és növekedés miatt lesoványodtam, a nagy fenék maradt. Néha kicsit zavar, olyan "nem oda illő"-nek és "túlzás"-nak tűnik, angolul az obnoxious szót tudnám rá mondani. Mert én a minél szimplább/egyszerűbb testet tartom a legszebbnek (mindkét nemnél).

Annyi az előny, hogy mivel a csípőm is széles, a derekam még kisebbnek tűnik, és a vékony derék mindig is tetszett.

2022. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök, hogy ilyen testem van, bár azt bírnám, ha 5 centivel mondjuk magasabb lennék vagy valamivel könnyebb/izmosabb, de utóbbi még összehozható.

Egy panaszkodós anyával és nővérrel nőttem fel, akiknek sokat fájt a hátuk, én meg kb imádkoztam, hogy maradjak lapos. Az maradtam. A vállaim elbírnának nagyobb melleket, de így legalább kevesebb faszinak tetszem túlzottan is szemből, így viszonylag nyugodtan strandolok és sétálgatok az utcán + a sportban se akadályoz semmi.

2022. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is elégedett vagyok azzal hogy kicsi a mellem, zavarna engem is a sportolásban, meg nem is illene a nagy hozzám. Nem is panaszkodott rá eddig senki sem, így nem alakult ki szerencsére ellenérzésem tőle. A fenekem is fokhagyma, de formás, arányaiban ott se illene nagy fenék egy "laposabb" felsőtesthez.
2022. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak 2 mérettel lenne nagyobb a mellem...
2022. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!