Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem van elegem a sok...

Csak nekem van elegem a sok nevető reakciózó emberből Facen?

Figyelt kérdés

Kb erről szól az egész Facebook, mindenki nevető reakciót nyom egymásra csak mert más a véleménye. (Tisztelet a kivételnek)

Olyan dolgokra reagálnak sokszor amik nem is indokolják.



2022. máj. 31. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen.

#1-es voltam.

2022. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dislike gomb híján ezt használják az egyet nem értés kifejezésére. Tényleg nem túl szerencsés, mert a kinevetésnek van egy leereszkedő mellékzöngéje, de ez van. Engem nem zavar.
2022. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat ki mit csinal
2022. máj. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én csak a fideszes agymenésekre szoktam ilyen jelet rakni, szerintem is bunkóság de a hülyeségre nem tudok másképp reagálni.
2022. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Engem a 🤡 jobban idegesít. Meg akik csak egy gifet kommentelnek.

Szánalmas amúgy, hogy idáig csökkent a színvonal, hogy vita helyett csak nyomkodják a reakciókat egymás mondandójára az emberek. Én soha nem kommentelek facen, de épp elég ezeket olvasni is.

2022. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 bohócfejet még mindig jobb kommentelni, mint ki se fejezni a véleményed.
2022. máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a buta majmokra nyomom a nevetőst meg a bohócost:D

Nem szoktam egyébként sok emojit nyomni mert olyan gyerekes.

De ez a nevetős is irritáló tud lenni:😂😂😅😅

2022. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

#7 Szerintem nem. Cuki, hogy azt hiszed, hogy a Facebook szájkarate bárkit is befolyásol bármiben. Hát nem. Élőben bármikor felvállalom a véleményem, aki két szót beszél velem, leveszi a politikai meggyőződésem, az értékrendem, mert elég szélsőséges vagyok. De facen semmi értelme ezeknek a vitáknak, csak a saját f.szukat szopkodják a kommentelők.

És nem, aki nem képes szavakban, mondatokban kifejezni a véleményét, az inkább ne nyilvánuljon meg. Aki csak annyira képes, hogy nyomjon egy bohóc fejet, vagy röhögő smileyt, az csak magát járatja le, és szennyezi az internetet. Ha nincs értelmes mondanivalója, akkor maradjon csendben.

2022. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Időt spórolnak és tudják, hogy így is indulatot tudnak kiváltani a másikból.


Engem is zavar, de én ritkán kommentelek nyilvános posztok alá.

2022. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
Évekkel ezelőtt töröltem magamat a facebook-ról, mindenkinek csak ezt tudom javasolni......
2022. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!