Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki teljesen érzéketlenn...

Ha valaki teljesen érzéketlenné vált, mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés

Hallgattam olyan zenét, amit 15 éve és eszembe jutottak az akkori dolgok. Teljesen más voltam vagy csak megjátszottam, nem tudom. Erzelmi fejletlenségem az van, mert bem kérek bocsánatot, nem mondom,hogy szeretlek, stb.

Azóta együtt voltam egy zűrös emberrel,aki 10 évig nem kopott le rólam. Undorodtam már régóta tőle és szexelni se akartam vele szinte az elejétől, mert csak pénztelenséget es bajt okozott. Végén csokolózni se akartam, mert piaszaga volt ,aztán b.xott fogst mosni és undorodok az ilyentől.

Előtte se érdekelt különösen a szex, de most semennyire se.

Bele fogok ebbe az érzéketlenségbe betegedni?


2022. jún. 13. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberekkel meg kell szakitani a kapcsolatat. Ha nem szereted felesleges vele maradni foleg ha undorodsz tole..


Egy kicsit tedd helyre az ertekrendedet es magadat is, probalj ismerkedni es a lelki es a szexualis vilagod is helyre fog allni! Ha te igenyes vagy lehet majd egy igenyes parod, aki miatt a szexet is kivanni fogod!

2022. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igényes vagyok minden szempontból. Nem értem, miért az ilyet vonzottam be.

Az én koromban nehéz lesz bárkit találni, akinek nincs gyerekem vagy nem akar. Nekem nem lehet már.

2022. jún. 13. 15:14
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Hány éves vagy? Merre laksz?
2022. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Külföldön, 35
2022. jún. 13. 15:31
 5/13 anonim ***** válasza:

Dolgozol?

Ha nem szereted a munkád én a helyedben váltanék, az nagyon sok új dolgot hoz az ember életébe!

Keress hobbit, kicsit szánj időt magadra!

Ha párt keresel esetleg Társkereső?


Sok korodbeli is ismerkedik ott, nem lehetetlen párt találni! Gyerek nélkül könnyebb mint gyerekkel hidd el!

És nőnek könnyebb is mint a férfiaknak!

2022. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mai világban a netes ismerkedés a divat ,de nem vagyok híve. Engem kifejezetten idegesit ,ha valakivel állandóan irogatni kell. Rokon, család más, de velük se ülök le beszélgetni órákat. Amikor épp ráérek, akkor válaszolok. Feszültté tesz a kötelező telefonnyomkodás és ha hívásról van szó, csak olyannal telefonálok hosszabb ideig ,akit nem zavar ,hogy közben mást is csinálok.
2022. jún. 13. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg ismerkedj kávézókban, járj el sétálni! Tudom hogy nehéz de nőként könnyebb!
2022. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Most váltottam lakóhelyet/munkát.

Válogatok is, az a baj. Például jobban örülnék olyannak ,aki kicsit is sportol ,mint én, mint egy egészségtelen életmódot folytatónak.

2022. jún. 13. 15:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Járok sétálni a kutyámmal. Itt az új helyen már most több lehetőséget látok mindenre.
2022. jún. 13. 15:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha eljársz sétálni, futni, vagy edzőterembe biztos hogy megtalálnak olyan pasik! :)
2022. jún. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!