Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megtámadnak, ez segíthet?

Ha megtámadnak, ez segíthet?

Figyelt kérdés

Ha betalálnának az utcán, hogy lehúzzanak vagy csak szórakozásból megverjenek, akkor segíthet az, ha megpróbálom a helyzetet abszurdá téve meghökkenteni a támadókat azzal, hogy mondjuk elkezdek indiánszögdelve hangosan Zámbó Jimmy dalokat énekelni?


Így gondolhatját azt, hogy "basszus, ez k*b @ szott kattant, inkább menjünk innen!"


Szerintetek?



2022. jún. 13. 17:42
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Aki olyan állapotban van (felfokozott agresszió általában különböző tudatmódosító szerek hatására), annak ez nem poén, sőt, ezzel még jobban felingerled, és emiatt akár az életeddel is fizethetsz. Aki olyan szinten elborult elme, hogy poénból megy verekedni, az nem ritkán még a felfegyverzett rendőröknek is nekimegy, nemhogy egy mezei bolondnak.
2022. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Jó régen volt,de egyszer engem is megtaláltak, felnőtt ember létemre vidéki város péntek este.

Hentes vagyok.Ezt csak a történet miatt írom.

Este sétálok hazafelé, majd elémáll három nyikhaj, ilyen konditermes tablettáktól izmos fajták, hogy tesám, dobjad má lö elénk a pénzestatyódat,azt mehetsz haza.

Mondom mi van?

erre előkapott egy konyhai szeletelőt,olyan kis kenyérvágónak mondtam volna.hadonászott párat, majd rákezdi megint 5 qrvannyád kíséretében,add ide mert kigúnyvadsz.

Mondom tudod mit csinálok veletek.Elkezdtem kifejteni,hogy fogom kibelezni mindegyiket a kezeit,labfejét levágom mindegyiknek, majd egymás előtt kiszedem a májait mindegyiknek, és a rajtuk lévő ruhákból tüzet csinálok, amjd megsütöm oszt benyomom.Volt ez még tovább is,kb öt percig mondtam nekik aprólékosan.A végén láttam már izzadt,remegett mind a három.

Úgy csináltam mintha a kabátom zsebéből előakartam volna venni a kenyérszeletelőmet én is, bár semmi nem volt nálam, ez a három díszmadár úgy bereccsent hogy a bökőjüket is eldobta,majd elfutottak.

2022. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A magyarok esetében sajna ez sem okozna pozitív eredményt. Mi kipcsak harcos nép vagyunk....
2022. jún. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jársz, ha az első fegyverboltban veszel egy könnygáz sprayt.

Ha sok a cigány a környéketeken és falkákban vadásznak, akkor a leghatásosabb a medve spray.

Nem olcsó, de ennyit megér a biztonságod? Nem?

[link]

2022. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

A cigányok rettegnek az őrültektől, egy haverom így menekült meg. Babonásak. Lehet hogy beválik, de inkább a bohóc helyett a dühöngő őrültet javaslom.

Mondjuk nem volt kimondva, hogy cigányok támadnak meg, de más ki a f@szom támadna meg, vagy akarna lehúzni😃.

2022. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thunderfairy ***** válasza:
94%
Inkább a higadt, nem félek töled, jellegű hozzáállást kéne gyakorolni. Úgy ahogy a 2-es válaszoló, ha igaz a sztori, irta. Most hogy igaz e az nem is annyira fontos. De jól lejön belőle hogy ha nyugodt maradsz akkor nem fognak tudni mit csinálni. Add be nekik hogy nincs veszteni valód, viszont éreztezsd velük hogy ök ráfizetnek ha veled szórakoznak. Viszont ehhez egy határozott nyugodtságot mutató személyiség is kell.
2022. jún. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj,hogy hülyének fognak nézni,hanem jobban felcsezed a agyukat!

Mert mivel az fogják hinni(okkal),hogy őket utánzod,és paródizálod ki!

vagyis provokálod őket.

2022. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!