Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják sokan a gyerekeket?

Miért utálják sokan a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Sok embernek vannak olyan megnyilvánulásai, hogy ez jön le belőle. Oké, nem kell szeretni őket, persze a gyerekek között is van ellenszenves, de hogy lehet útálkozni gyerekek felé? Miért alakulhat ez ki? Miért lesz emberekben ilyen érzés? Nektek is van ilyen a környezetetekben?
2022. jún. 14. 23:24
1 2
 1/15 Isti22 ***** válasza:
100%
ennél kicsit több infó kellene, de alapvetően az a baj a gyerekekkel, hogy nem tudnak a felnőtt normáknak megfelelően viselkedni. A kevésbé rugalmas felnőtteket ez értelemszerűen zavarja.
2022. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Én csak itt a gyakorin látom ezt. Itt kötelező utálni a gyerekeket, és imádni az állatokat, különben a sárga földig pontoznak le.
2022. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utálat erős kifejezés, én csak simán nem szeretek gyerekek közelében lenni. Minden jót és csodás életet kívánok nekik, csak ha lehet, minél távolabbról!
2022. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert rém idegesítőek.

Nem mondanám, hogy utálom őket, de nem szeretek a közelükben lenni. Költöztem már el amiatt, mert a falszomszédomban gyerekek születtek, és nem tudtam tőlük pihenni. Mint embert nem utálom őket, csak egy pocsék életszakasz.

2022. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert a legtöbb szülő alkalmatlan a nevelésre és mindent ráhagy a gyerekre. Így a többség neveletlen, visítozik, nem képes viselkedni a boltban is levágja magát a földre, követelőzik stb.

Általában a düh inkább a rossz szülők miatt van, de az is igaz, hogy létezik egy csomó olyan gyerek is, aki bármit tesz vele a szülő, egy igazi ördögfajzat. Mondjuk a felnőttek közt is sok elviselhetetlen van, szóval ez ilyen. Álszent, aki nem ismeri el, hogy néha a falra tudna mászni a rossz gyerekektől.

2022. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha napján egyébként látok, hallok normális, jól viselkedő gyerekeket, szóval csak lehet rájuk hatni, ha értelmes szülő neveli őket. De a mai szülők kb 70%-ára egy állatot nem kéne bízni, nemhogy egy gyereket

Hozzáteszem, hogy én sem vagyok erre alkalmas, nincs elég türelmem, de legalább nekem vam önkritikám és nem fogok igy gyereket vállalni.

2022. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem van 2 gyerekem. Imádom őket, igen, a szülő is fel tudna néha robbanni tőlük, de ugye a sajátja és szereti öket. A visítós életszakasz úgy 3-4 év, aztán belátják, hogy szép az élet vagy mi 😂

Igazából csak az furi, hogy láttam olyat, hogy kiírta valaki hova vigye nyáron a gyerekét, és vagy 4 ember megtámadta hogy sehova, mert azzal másokat zavar 😂 gondoltam ez totál brutál érzés lehet, hogy elmész a Balcsira, vagy állatkertbe, vagy mittomén, és tegyük fel egy gyerek lenyom egy hisztit és őt megzavartad a tevékenységében, elrontod a napját, mert ott vagy a gyerekeddel 😬

Szerintetek ez tényleg ilyen?

2022. jún. 20. 15:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy magatokat nézed, és nem tudpd beleélni magad a másik helyzetébe.

3-4 év nem kevés idő. Ennyit nem kívánok eltölteni kialvatlanul valaki más gyereke miatt. Ha meg lemész a Balatonra, oké, a te gyereked hisztizik 15 percet, és abbahagyja, te meg boldogan elmész. Majd más gyereke kezdi rá. Szinte egész nap hisztit hallgat az ember mindenhol, ezért járok már csak vadvizekhez fürdőzni, ahol egyedül vagyok :)

2022. jún. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi kérdező, engem a felnőttek is idegesítenek, ha túl sokan vannak egy helyen :D
2022. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A költözést megértem. Mi családi házban lakunk, de elnézést kértem a szomszédtól. Ő meg nem értette, mert nem hallja. Mondom neki nyitva az ablak egész nyáron, és a gyerekem értelmes szó nélkül visít éjjel-nappal. Tuti nincs gond a fülével? Mondja nincs. A panel azért más tészta lenne. Sajnálnám még a szomszéd tömböt is. De útálni nem tudnék gyereket. Értem a helyzetet más szemszögből is, de akkor arrébb megyek, vagy lemaradok. Voltam úgy, hogy tahó felnőttek voltak velünk egy helyen. Visszafelé mentem az állatkertben 😂
2022. jún. 21. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!