Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok képes játszan...

Miért nem vagyok képes játszani horror játékokkal?

Figyelt kérdés

Mindigis érdekelt,talán ez kötne le a legjobban ám mégis képtelen vagyok játszani vele pont úgy mint a menekülős-rejtőzős játékokkal.

Azthiszem a gond ott kezdődik hogy túlzottan komolyan veszem,olyan erzes kerit hatalmaba mintha a jatek valosagga valna

Tehat tul stresszelem,a jeteknak vannak olyan reszei ami elkerulhetetlen ertem ezt ugy egy horrornal hogy egy szakasz direkt menekulosre van tervezve es akkoris leallok stresszelni,agyalni hogy hogyan oldhatnam meg hogymege vegyen eszre es ne keljen menekulni

Vegig rettegek,felek es keptelen vagyok a karakterrel haladni


Pelda jatek amivel probaltam jatszani de nem tudtam haladni OUTLAST


2022. júl. 13. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Mert beszari vagy 😀
2022. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne játssz ilyenekkel. Valószínűleg én is élvezném, de elfogadtam hogy nem tesz jót és csak rossz közérzetem lenne tőle végül, szerencsére van más amivel jobban szeretek játszani amúgy is, biztosan te is találsz valamit.
2022. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire parázol, inkább hagyd az ilyen game-eket. Pszichés problémáid is lehetnek belőle, ha erőlteted.
2022. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírod őket. Én se. Nem is játszok velük, horrorfilmet se nézek. Nem az én műfajom.
2022. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket.Minek akarsz olyan dolgokkal játszani, amiktről rosszul érzed magad? Ezek a játékok olyan embereknek vannak kitalálva, akik bírják az ilyet, azt hittem ez világos mindenkinek. Ugyanez, ha nem bírod a My Little Pony-t - nem játszól My Little Pony-s játékot, nem bírod a horrot, menekülős baromságot - nem játszol horror, menekülős játékot. Ennyire egyszerű.
2022. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!