Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Exszerelmem és az édesanyja...

Exszerelmem és az édesanyja is tilt Facebookon?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit, hogy szeretek jó kapcsolatot ápolni a kiszemeltem szüleivel is, megadva nekik is a maximális tiszteletet.

A csajba kb. 4 éve szerettem bele, 2x találkoztunk, igaz, teljesen véletlenül. Azért írtam, hogy exszerelmem, mert már nem érzek iránta annyit, mint az évek folyamán.

Az még hagyján, hogy ő tiltott, nade az édesanyja is.

Soha semmivel nem sértegettem, ráadásul pont egy születésnapi üdvözletem után történt a dolog.

Pedig segítő foglalkozása van, védőnő az illető hölgy.

Humorosan azt gondoltam, így védi a lányát is tőlem.

Amikor a csajjal először találkoztam, majdnem fent felejtette a vonaton a táskáját, így gyorsan levettem neki, másodszor pedig felköszöntöttem, mert épp Nőnap volt.

Elhiszem, ha ennyire nem vagyok szimpi, de kb. mindenki máshoz normálisan állnak hozzá, nem tudom mivel vívtam ezt ki.

Csak születés-, és névnapkor köszöntöttem őket egyébiránt, valamint párszor érdeklődtem, hogy vannak.

Közben kiderült, hogy egy majdnem szomszéd srác keresztanyja a csaj édesanyja.

Engem az ismerőseim jóképű, aranyos fiatalembernek gondolnak. Bennem van a hiba? Mit ronthattam el? 30/F



2022. júl. 22. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Hányszor mondták ez alatt a 4 év alatt, hogy ne zaklasd őket?
2022. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Én is jártam így...nem kell foglalkozni vele, lépj tovább simán.
2022. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem nem akarják veled tartani a kapcsolatot. Ez elég általános. Nekem is fura lenne, ha volt párom a szüleimnek írogatna.

Lépj tovább.

2022. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Olyan emberek elismerését keresed, akik bőven a te szinted alatt vannak. Hagyd őket a pichába, nem érdemlik meg, hogy 1 percet is rájuk szánj az idődből. Már rég tovább kellett volna lépni.
2022. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Hat gondolom megbantodott a lanya.. miert akarna joba maradni veled az anyja? Jon a kovi csavo
2022. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk én a 3-4. kéretlen felköszöntgetésed után a rendőrségre mentem volna.


A csajt egyszer láttad, max kétszer, és négy! éve zaklatod.

2022. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
3-as, SOHASEM voltak együtt - csak ugye fáj elolvasni a kérdést.
2022. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
A csajba kb. 4 éve szerettem bele, 2x találkoztunk, igaz, teljesen véletlenül. Azért írtam, hogy exszerelmem, mert már nem érzek iránta annyit, mint az évek folyamán. - beteg vagy, kérdező :( súlyos és sajnos az ilyenek gyilkolnak eőbb-utóbb a saját elmebajuk miatt, mert azt hiszik, hogy attól mert ránéz egy lány máris szerelmes belé.
2022. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az, hogy zaklatást emlegetett valaki, hagyján.

Hogy rendőrséget, az azért durvább.

De hogy gyilkosságot is, az túlmegy egy határon. Ki a beteg kettőnk közül? Te is legalább annyira, utolsó...

Mellesleg az egyik legjobb fej kommentelőt, a 4-est is sikeresen lehúzta a gyk közönsége.

Úgy látom, itt emberi módon hiába is próbálkozik az ember tisztázni valamit, jön a sok okoskodó...

2022. júl. 24. 16:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Magaddal beszelgetsz?
2022. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!