Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, őszintén. Ugye hogy...

Lányok, őszintén. Ugye hogy nőnek lenni sokkal jobb?

Figyelt kérdés

A szép nők a cicijükkel, popsijukkal az újjaik köré csavarhatják férfiak millióit. Nem muszály kezdeményezni, lehet válogatni a férfiak között. Ingyen kaja, pia, virág, bonbon, nyaklánc, gyűrű, fülbevaló, stb a férfiaktól.


Akkor szexelnek amikor akarnak. Ha nem akarnak akkor se nevezi őket senki lúzernek. Borravalót sokkal többet kapnak a női felszolgálók, futárok.


Nem kell stresszelni a nemiszervük méretén, hogy gyorstüzelők, vagy hogy áll-e egyáltalán.


Nem kell nehéz fizikai munkát végezni, és nem kell halálra edzeniük magukat hogy jó testük legyen. Edzés nélkül is sokkal szexibb alakjuk van mint a férfiaknak.


Tiszta Hawai az egész.



2022. júl. 27. 16:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne hogy a legtöbb nő nem cserélne a férfiakkal, csak most mentegetőztök, hogy ne tűnjön úgy hogy előnyben vagytok a férfiakhoz képest.
2022. júl. 28. 21:41
 42/61 anonim ***** válasza:
86%

No, akkor mégis írnék hozzá, mielőtt azt hiszed nem tudok ellenérveket felhozni. Baromira a külsőségekre mentél, edzettség, kinézet, stb..


Nőként nem lehet úgy kimenni az utcára, hogy nem vagy tetőtől talpig szőrtelenítve, ami nem csak hogy macerás, ha tartósabb eredményt akarsz még fáj is. Másképp igénytelennek vagy titulálva.


Menstruáció minden hónapban majdnem egy hétig. Igazán jó buli, főleg ha nagyon görcsölsz is mellé. Ajánlom.


Terhesség, szülés, gyerek mellett meló.. No akkor én is általánosítok, amit előszetetettel csinálsz: ugye a pasik nem szeretnek házi munkát végezni, főzz, moss, takaríts, tarts észben mindent, mikor hova megy a család, ki van-e vasalva a gyerek ruhája, raktál-e neki reggelit, stb. Emellett persze mindig nézz ki jól, legyen belőve a hajad/légy kisminkelve, hogy ne tartsanak igénytelennek, mivel a média a tökéletes női testet nyomja a képedbe.


Sportolni ugyanúgy kell mint a férfiaknak, mert aki nem modell vékonyságú az már dagadt.


A munka világában azért a férfiak még mindig sok helyen több pénzt kapnak. Sokkal nagyobb a megbecsülésük. Amelyik szakma elnőiesedik, ott pedig automatikusan csökkennek a bérek, lásd pl tanárok.

Szerintem nem is folytatom a sort, nem éri meg, hisz továbbra is ragaszkodsz majd a véleményedhez.


A környezetemben senki, (köztük én sem) várja el, hogy bazi kigyúrtak legyenek a férfiak, és nem mennek ennyire a külsőségekre, mint te. Attól, hogy túl sok visszautasítást kaptál a nőktől emiatt, és nem volt rendes párkapcsolatod, emiatt nem kell rávetíteni általánosságban az összes nőre a haragod.. Mindkét nemnek nyilván megvan a maga nehézsége, nem úgy megy, hogy a nőknek könnyű, a férfiaknak nehéz. Nem ilyen fekete-fehér az élet. Az meg, hogy manipulálnak. Ugyan már, ez meg rohadtul személyiségfüggő, legalább annyi manipulatív férfit ismerek, mint nőt...

2022. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:

#42 Nagyon aranyos tőled hogy így ismersz, és ennyi mindent tudsz rólam. Egy szóval se írtam hogy kaptam volna visszautasítást.


Mindig ugyanazokkal a gyenge szövegekkel jöttök. Senki nem várja el hogy egy nő csupasz csiga legyen. Nem tragédia ha kicsit szőrös az alkarod, vagy a lábad között.


A menstruáció nem minden nőnek szenvedés. Én még nem láttam olyat aki szenved miatta, főleg nem egy hétig.


A gyerek... Mert a férfi nem segít be? Nem segít se a gyerekkel, se a házimunkával? Azok a férfiak akik szinglik ők nem takarítanak maguk után? Az pedig eleve vicces ha te gyerekek nélkül hoztad fel ezt.


Nem csak a külsőségekben van előnyötök. A nőknek nem kell kezdeményezni, és nem tőlük várják a megváltást, hanem a férfitól. Nem a nő kell hogy mindig hű de határozott, céltudatos, mindenhez értő, erős, világmegváltó legyen, aki még lepedőakrobata is, és 2 óráig bírja az ágyban.


Sakk (és szerintem matt is)

2022. júl. 28. 23:23
 44/61 anonim ***** válasza:
100%
Sakk-matt? Ja, hogy ez nem egy érvelős beszélgetés volt, hanem verseny? Akkor gratulálok a győzelemhez... :))
2022. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
#44 Azt hittem fel akarod adni. Bocsesz. 🤐 Kérlek ne add fel. Én hiszek benned. Ha van még valami amivel sarokba tudsz szorítani, akkor írd meg nyugottan. 😉
2022. júl. 29. 00:45
 46/61 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, te h@lye vagy, ne haragudj.
2022. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy kérdésem lenne. Hány éves vagy?

Csak mert még nem láttál nőt aki szenvedne a menstruációtól. Nőként itt vagyok én aki kb 4 napig görcsölök és szedem a fájdalomcsillapítót illetve hordozom magammal a kis meleg vizes palackom, és én vagyok az az ember aki ilyenkor a mosógép mellett guggolva sír mert annyira fáj és mert semmirevalónak érzem magam amiért a mosást nem tudom berakni. Barátnőim szintén rengeteget panaszkodnak emiatt és ők is álltalában ilyenkor addig fekszenek összegörnyedve az ágyon amíg nem hat a gyógyszer.

Én sem mutatom ki a páromnak hogy szenvedek hiszen úgy se tud velem mit kezdeni és azt meg nem akarom hogy lássa hogy sírok a fájdalomtól. Plusz kinek hogy, de nekem olyan hangulatingadozásaim vannak hogy sokszor nyugtatnom kell magam, hogy ne húzzam fel magam minden apróságon. De hát kinek hogy.

A te szemedben a női lét egy álom és minden k*rva könnyű.

Ilyenkor kívánom azt hogy bárcsak 2 hónapra egy nő bőrébe tudnál bújni, aki gyereket nevel, dolgozik, háztartást vezet, menstruál.

Férfinak lenni sem könnyű. Hiszen nektek kell lenni a kősziklának, aki mellett biztonságban érezheti magát a nő.

Szerintem mindkét nemnek megvan az előnye és a hátránya. Persze férfiként lehet te azt látod hogy nőnek lenni könnyebb, én pedig nőként azt hogy férfinak lenni jobb. Nem kell sarkítani a dolgokat. Fogadd el hogy a női lét sem egy leány álom.

2022. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

"Férfinak lenni sem könnyű. Hiszen nektek kell lenni a kősziklának, aki mellett biztonságban érezheti magát a nő."


Ahogy mondod. De amúgy milyen érdekes hogy mindig a menstruációval, és a szüléssel jöttök. Ez az egyetlen amit fel tudtok hozni. Rakás nő nem szenved a menstruációl, és manapság fájdalomcsillapító is van.

2022. júl. 29. 13:01
 49/61 anonim ***** válasza:
76%

Olvasd vissza az eddigi hozzászólásokat. Nem csak egy érv volt hanem sokkal de sokkal több.

Valamit a fejedbe vettél és görcsösen ragaszkodsz a te szemszögedhez. Nyisd ki a szemed és vedd észre hogy az érmének két oldala van.

2022. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:

#49 Két oldala van az érmének, de a ti oldalatok jóval fényesebb. A két biológiai "hátrányt" leszámítva olyan szövegekkel jöttök mint a testszőrzet, és a kevesebb fizetés, ami egy hatalmas hazugság. Minden más probléma ugyanúgy a férfiaknak is megvan, csak sokkal rosszabb.

Társat is a nő választ magának, és kidobja ha már megunta és talált helyette jobbat.


Ez az a kategória mintha arról próbálnátok meggyőzni hogy a hold melegebb mint a nap.

2022. júl. 29. 14:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!