Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet valahogy csökkenteni/gyó...

Lehet valahogy csökkenteni/gyógyítani az irigységet?

Figyelt kérdés

Persze tudom mindenki szokott irigy lenni, valamennyire még hasznos is tud lenni, de én nagyon gyakran vagyok irigy 😅


Már amiatt irigy vagyok ha egy barátomnak mond valaki valami kedveset ő meg megköszöni. Még akkor is ha mindketten a barátaim. Ez a helyzet nyílván lányoknál van, legalábbis fiúk nem annyira dícsérgetik egymást 😅 (sajna)


De nyílván ezen kívül még sok minden szokott irigységet kiváltani belőlem



2022. aug. 8. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Az irigységre a legjobb megoldás ha törtető maximalista vagy és többet érsz el mint mások!

Barátok szerzésében is lehetsz maximalista és ebben a mai világban a pozitív visszacsatoláshoz is csak kifejezetten jófejnek, szimpatikusnak kell lenni!

2022. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom itt az elsődleges problémát kéne "kezelni", ami valószínűleg az önbizalomhiány. Amíg magaddal nem vagy rendben, mellékhatásként mindig ott lesz ez a kellemetlen tulajdonság.
2022. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amig a javakra agy sikerekre negativan gondolsz az irigyseg miatt, addig az agyadba rögzíted azt hogy ezek rossz kerulendő dolgok es automatikusan ráállsz egy olyan gondolkodasmodra hogy neked soha ne legyenek javaid sikereid.


Agyi idegpályák, asszociácio, gondolkodás, tudat


Minden negativ beidegzodes is agyban kezdodik el azok szabják meg a gondolataid azok a szavaid abbol lesznek tettek ahhoz jönnek a kornyezet adta lehetosegek amiket nem veszel majd eszre véletlenek amiket kihagysz es nem jutsz sehova.


Sajnalom hogy nem tudom linkelni


De pl a tűzbe se nyúlunk bele mert rossz es kerüljük. Így gyakorta nem égunk meg.

Azaz ha gazdagsagra irigykedsz azt mondod "fuj", automatikusan kikerul majd mindent az agyad ami veletlen odavezetne.

2022. aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!