Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért én vagyok ebben a...

Miért én vagyok ebben a történetben a gonosz?

Figyelt kérdés

A párkapcsolatomban mostanában sokszor veszekszünk.

A párom, néha nagyon flegmán és lekezelően tud beszélni(már említettem neki, hogy nem esik jól) vagy ha rossz kedve van valami miatt akkor rajtam próbálja levezetni.

Ha hülyeséget akar csinálni, akkor elmondom neki, hogy ne csinálja(persze, ha már többször történik meg, akkor inkább hagyom, had jöjjön rá maga) bár általában sosem hallgat rám.

Szóval, a lényeg hogy azt mondja rám, hogy én gonosz vagyok és túlságosan agresszív és a b. unko stb szóval összegezve minden rossz.

Pedig a vitáink 90%-a a fent emlitett dolgok miatt alakul ki, igazából én úgy érzem, hogy védem magam, mert nem fogadom el, hogy velem így beszéljenek vagy rajtam töltse le valaki az aktuális rossz kedvét, ezért ilyenkor nem engedek és ebből kialakul a veszekedés. De miért én vagyok a rossz? Vagy más nő ilyenkor ezt hagyja?


2022. aug. 17. 09:21
 1/4 Katona Dius ***** válasza:
100%
Biztos vannak olyanok, akik lenyelik az ilyen bánásmódot és szó nélkül tűrik. Te ne tedd. Állj is ki szépen magadért. Más nem fog helyetted.
2022. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lepj ki az ilyen kapcsolatbol. Nrm valtozik rosszabb lesz. En tudom mert sajat peldambol indulok ki. En marha meg gyereket is szültem neki.
2022. aug. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fersk ***** válasza:
100%

Sosem értettem, mi az, hogy "neki" szültem gyereket...

Béranya voltál? Vagy ez karácsonyi ajándék?

2022. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szo szerint karacsonyi ajandek :))) december 24.en született
2022. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!