Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ismerősöd, vagy...

Van olyan ismerősöd, vagy csaladtagod aki?

Figyelt kérdés

Aki otthon szinte csak egyedül szeret enni?

Úgy értve, hogy nagyon zavarja ha más csaladtagok, vagy más nézi evés közben zavarja, ha mászkálnak körülötte a konyhában és olyankor nem tud "nyugodtan" étkezni és addig ki sem megy a konyhába? 😄


2022. aug. 23. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%
Clickbait lvl 99999
2022. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
A válaszom a kérdésedre:
2022. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

???? Miért nem lehet a kérdésre válaszolni??

Egy teljesen normális kérdés.

Csak számomra furcsa...

2022. aug. 23. 12:23
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Hétvégén ugyan a szüleimet sűrűn látogatom, de hétközben sem a munkatársakkal kajálok, pont azért, mert utálom a cuppogást, a szürcsölést, a csámcsogást, a röfögést, a bögögést, és az egyéb kellemet hanghatásokat.
2022. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Én.nalunk nincsen bolond a családban.
2022. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek.

Nekem tesóm ilye, ő is csak nyugiban tud enni, egyedül.

Szerintem teljesen rendben van a kérdés, semmi szenzációhajhászsâg nincs benne .

2022. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül, félrevonulva szeretek enni.


Régen azért,mert anorexiás voltam, és egy-egy kicsi étkezés maga a lelki békém volt, és utáltam mikor ebbe valaki belerondított,


most viszont azért szeretek egyedül enni, mert mindenki belenéz közben a másik szájába, beszólnak hogy mit könyökölsz az asztalon, hogy fogod azt a villát, miért így harapsz, talán rosszak a fogaid? Stb stb, ki nem állom...

2022. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Ezt evészavarnak hívják amúgy.
2022. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

8-as, a te hozzászólásodat pedig tudatlanságnak hívjuk.


Az evészavar az, amikor valaki pszichés okokból túl sokat, túl keveset, vagy szándékosan egyoldalúan táplálkozik.


Az hogy valaki mondjuk azért nem eszik kantinban, mert mindenki jó étvágyat kíván neki és teli szájjal kell folyton megköszönnie, vagy utálja ha más kinézi a szájából az ebédjét, azt nem evészavar, hanem szimplán normális, nyugodt körülmények között szeretné elfogyasztani a kosztot.

2022. aug. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

9, nope, az evészavarok egyik tünete a nyilvános helyen való evéstől való félelem. Te most írtál pár okot ami valóban nem az evészavarhoz tartozik, de 10 emberből aki nem bír nyilvános helyen enni szerintem alsóhanogn 7nél nem ezek az indokok.


A pszichológia álláspontja a témában:

https://www.youtube.com/watch?v=TBRVxgNbIeY

2022. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!