Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook kerdes,ugord at,ha...

Facebook kerdes,ugord at,ha csak kotekedni akarsz.Miert jelol be ismeretlen,az ismerost meg ha jelolom,nem igazol vissza?

Figyelt kérdés

Nem eletem problemaja,azert is irtam a kerdesben legelol .

Kozepkoru vagyok.

Tehat nem itt elem az eletem.

Megis zavar neha,hogy olyan bejelol,akirol gozom sincs ki.Viszont ha en jelolok valakit akit ismerek,sokszor vissza se igazol,nemhogy o jelolne be.

Ti is jartok igy,vagy csak en vagyok ellensznves ezek szerint?:(


2022. szept. 17. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem egy általános jelenség, előfordul ilyen, de nyilván van olyan is, akit bejelöltél és visszaigazolta. Az ismeretlenek meg valószínűleg olyanok, akikkel van közös ismerősötök és feldob nekik a lehetséges ismerősök között. Sokan gyűjtik a Facebook ismerősöket, bejelölnek így is.
2022. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy csinálsz, mintha ellentmondás lenne, de nincs. Az jelöl be téged aki akar, és az jelöl vissza, aki akar.

Nem egy ember jelöl be téged, és aztán ha te bejelölöd, akkor bezzeg nem jelöl vissza, de az agyadban tudat alatt így meccsezed le, ami hülyeség.


Képzeld, én még a közvetlen családtagokat, értsd: testvéreimet se jelöltem vissza/be, és mégse halt bele senki.

2022. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!