Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elméletileg vajon mitől lehet...

Elméletileg vajon mitől lehet az, hogy valaki ilyenné vált?

Figyelt kérdés

van egy srác anno kollegák voltunk, egy abszolút jófej, vicces, aranyos srác volt, jószívű, tele jóindulattal, mindenkihez volt egy jó szava, mindenkinek segített.

eltelt 10 év újra kollegák lettünk és lesokkolt ki lett belőle, ennek a maximális ellentéte, egy magának való, önző, pénzcentrikus, depressziós, savanyújóska aki csak panaszkodni tud és abszolút semmit nem foglalkozik a kollegáival, nem is beszélget velük.


így direktben nincs bátorságom rákérdezni, meg hülyén is venné ki magát, de ahogy tudom a magánélete az jobb lett, van menyasszonya (10 éve megrögzött agglegény volt), anyagilag is jobban áll úgy tudom az egészségével volt valami, de most jólvan.


tapasztaltatok már ilyen 180 fokos fordulatot emberen és mi lehet a háttérben vagy akinél ilyet tapasztaltatok ott mi okozta ezt?


2022. szept. 24. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az élet pofára ejtette!


Nem teljesen a témához tartozik, de én is megdöbbentem ahogy felnőttem mennyi mindentől megóvtak a szüleim régen!

2022. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kroms ***** válasza:

Te magad válaszoltad meg a kérdésedet.


"van menyasszonya (10 éve megrögzött agglegény volt)"

2022. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Mondtad, hogy mindenkihez kedves volt és mindenkinek segített. Lehet túl sokan kihasználták emiatt és ettől magába fordult.
2022. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!