Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnénk hatással rájuk?

Hogyan lehetnénk hatással rájuk?

Figyelt kérdés

Van egy társaság akik benyaltak nálunk barátkozni akartak velünk meg minden aztán meg kibeszéltek minket a hátunk mögött meg verték magukat, hogy ki ha ők nem… meg mindig nagyon durván bevannak drogozva, konkrétan a társaságnak a 100%-a full drogos! De az azért Tipikusan jellemző ezekre a kutyákra, hogy mérhetetlenül Nagy az egójuk és azzal villognak amit a szüleik meg vesznek nekik. Amelyiknek meg nem tudja a szüleje megvenni az meg csak sovárog. És ugyanúgy veri magát ráadásul a semmire. Most érted én full Német származású vagyok 🇩🇪 éltem is kint Hamburgban folyékonyan beszélem a Magyart és a Németet, nekem is eléggé gazdagok a szüleim. Csak, hogy én mellette hajlandó voltam dolgozni egész nyáron melóztam a tanyán 12 órába két ezer forintos órabérért cserébe a volt amikor a 40 fokban pulcsiba kellett tördelni a kukoricát órákon át szakadt rólam a víz. De megmutatom, hogy egy felnőtt, kifejlett, hús, vér, férfi vagyok. És nem csak a szüleim pénzén tudok létezni akármennyi is van nekik. Pl az 512gbs IPhone 14 Pro Maxomba sem mennyi pénzük nincs.

És a másik meg az, hogy ezeknek akiknek vannak barátnőik csak a pénzük miatt vannak velük együtt. És ilyen kis 14-15 éves a többségük. Nekem saját korombeli, bombázó van. És amielőtt össze jöttünk nem tudta milyen pénzesek vagyunk. Ezeknek meg a szülők fizették le nekik.

Meg az, amit csinálnak, hogy konkrétan az egész társaság kivétel nélkül 100%-ban full kemény drogos. Minden héten szarrá vannak dobva. Mi max egy évbe 5x csináljuk. És akkor is kulturáltan. Tehát ők drogosok. A lányok is ilyenek. Van egy csaj aki az én barátnőmet méregeti, hogy szebb… közbe meg egy nagy mellű, duci, fapofájú. Gyerekes r. akinek a haja sincs rendbe tartva mert már combig ér. Veri magát, hogy ő biztos szebb a bomba alaku, babaarcu, szőke, kék szemű barátnőmnél. Az is minden buliba bevan nyomva csaj léttire. És mindig hülyeségeket irkál nekem és a barátnőmnek a rühes, kutya. Azt már pedig 18 éves az is.

Meg van egy gyerek aki nem is az ő társaságuk. Csak nyalizik nekik azt fogja rám fele az ő hibáikat amikért a mi társaságunk utálja is őket.

Van a nagy szájú aki mindig keménykedik, hogy ez lesz, az lesz meg, hogy ők mennyivel jobbak.

Meg van a kis csíra aki a maga 180cm 76kg 20,64% tzsjével és az 1,5 éves kick boxjával menőzik nekem, hogy simán kiüt mert taktikás.

Én meg 190cm vagy 105kg. 2 évig diffindóztam és vele együtt elkezdtem a birkozást és a wing tsunt amit még mindig nyomok. És 4 éve gyúrok. Tehát ha akarnám simán kiütném bármelyiket. De ameddig nem jönnek nekem vagy csinálnak valami olyasmit nem érdekel. Nem sűlljedek le az ő szintjükre.

És még vannak egy páran csak azok interneten nem olyan nagy szájúak.

Ebből is látszik milyen gusztustalanul magas az egojuk. És senkit nem tisztelnek, ők sem érdemlik ezt meg.

A barátnőmmel és a haverjaimmal most azt tervezzük, hogyan álljunk rajtuk bosszút. Már meg is van a terv vannak nekik is talpnyalóik. De akik meg mellettünk álnak azok igazi barátok! Pl a legjobb csajok többsége pl mellettünk van! Ja és mi elit iskolába járunk nem úgy mint azok!

Egy valamit jegyezzen meg mindenki. Egy férfi nem a szájalás által vállik azzá. Férfi sőt eleve szimplán ember is csak a tettek alapján lehet valaki. És én a tettek mezejére fogok lépni most!



2022. okt. 5. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Mi ez a baromság?
2022. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jezusom, nojj fel... nem bosszut kell allni, hanem megvalogatni, kivel baratkozol, tanulni a hibaidbol. Te ferfi.
2022. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem oda illesz te is 😅
2022. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te valami debil vagy?
2022. okt. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
👀 aztarohadt. Kezeltesd magad légyszi
2022. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért is azért mert fel vagyok nyilván háborodva ilyen alja emberek miatt?!
2022. okt. 7. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán kerüld el őket nagyívben. Amúgy amit magadról írsz dicsekedve, az sem sokkal jobb náluk. Csak mondom. Gondolkodj el rajta, hogy nem a te fejedben van-e a hiba.
2022. okt. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!