Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy miután...

Miért van az hogy miután eladtam az örökségem(250 millió ft),nagyságrendekkel jobb lett az életem ahogy magamra költöttem?

Figyelt kérdés

Szüleim halála után eladtam a két házukat kocsijukat,földjeiket,nagyjából kaptam 250 milliót.

Én vettem egy új építésű házat, és 0 km-es Opel Astrát.

Többit beraktam a bankba,ugyanúgy járok dolgozni, semmi változás nem történt az életembe.Még ruhákra sem költöttem.

Mégis mindegyik kollega azt kérdezi,hogy mitől változtam így meg?

Azóta egyfajta nyugalom van bennem, sajnálom viszont hogy a szülők halála után jutottam ehhez.

Ha nem vagyok anyagias, akkor mitől változott meg az életem?


2022. okt. 6. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én is így voltam amikor 150millió értékben eladtam!

Hát nem furcsa?

2022. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Mert mostantól megvan az anyagi biztonságod, nem kell azon rettegned tudat alatt hogy mi lesz ha hirtelen elveszíted az állásod, miből fizeted utána a rezsit stb stb
2022. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lett egy új házad, új autód, megtakarításod, teljes anyagi biztonságod és még kérdezed mitől változott meg az életed? :D
2022. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De más mit lát ebből?

Ugyanolyan egyszerű életet élek, semmi nagyzolás, semmi új ruha vagy cipő.

Mégis az összes kollega azzal jön mennyire más vagyok.

Mégis mitől,egy új Opel Astrától?

Dolgozni is járok.

2022. okt. 6. 21:21
 5/11 Pillér2 ***** válasza:
100%
Virulsz, élénkebb a tekinteted.
2022. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyszerre haltak meg?
2022. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen látszik az ember "összképén" h rendben van az élete.


Nekem volt egy ilyen időszakom. Szobabérlésből átmentem albérletbe egyedül, anyagilag is azt éreztem, hogy jut is marad is, fejlődök is, megtakarításom is volt 16+ millió. Nem éltem nagy lábon, de minden nap boldog és kiegyensúlyozott voltam.


Konkrétan mondták mások, hogy milyen jó ahogy a világot látom és ahogy élek. Pedig nem csináltam igazából semmit.


Azóta fordult a világ. A munkám csak nyűg, a munkatársaim, munkakörülményeim is megváltoztak, ez nyilván megbélyegzi a hangulatomat. A fizetésem sem olyan jó már, egyszerűen nem nőt annyit, mint amennyit kellene. Lakást is vettem, de azt érzem, hogy nagy melléfogás, nem szeretek benne élni.


Amikor úgy kelsz fel, hogy "de utálok itt lenni" majd bemész úgy dolgozni, hogy "de utálok itt lenni" akkor idővel ez látszani fog rajtad.

2022. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3%

1.vagyok

Az én rokonaim leestek a világ végén!

Még én is!

2022. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja én nem!
2022. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki 20 évesen kap 288 milliót, akkor 60 évig nem kell dolgoznia és minden hónapban költhetne 400ezret. persze, hogy boldog.
2022. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!