Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, hogy azért nem megyek el...

Gáz, hogy azért nem megyek el a 20 éves osztálytalálkozóra, mert szégyellem, hogy semmit se értem el az életben?

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha versengeni akarsz akkor gáz, ha csak találkozni a régi barátokkal akkor viszont menj csak.
2022. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ha egyébként érdekelne, mi van a többiekkel, akkor kicsit igen, de egyébként a te döntésed
2022. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,én se szoktam menni.Akivel akarok beszélgetni,máskor is lehet.
2022. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En sem mennek el a helyedben. Illetve en nem is voltam, nem is kivanok menni. Nem erdekelnek a volt osztalytarsaim.
2022. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj full mindent kitárni senkinek sem, de talizhatnál a többiekkel.
2022. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem jövőre csak a 10-es találkozóm lesz, de én se értem el sok mindent, amit szerettem volna/terveztem, de sokan vannak még így ezzel, úgyhogy egyáltalán nem ciki. :) De igazából a lényeg az, hogyha nem szeretted az osztályodat vagy nincsenek barátaid már ott, akkor nincs sok értelme elmenni. Én már csak azért is elmegyek, mert szerettem az osztályomat és tudom nem ítélnek el emiatt.
2022. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"és tudom nem ítélnek el emiatt"

Persze, a szemedbe nem, de a hátad mögött...


5 éve voltam, és már akkor is tök kínos volt annak a nőnek pl akinek még nem volt gyereke, és kérdezgették h hogyhogy még nem stb.

Vagy egyesével elmondtuk ki mit dolgozik, az egyik bolti eladó volt, erre feláll a másik hogy ő meg külföldön valami céget vezet (és teszem hozza az első egy jó tanuló volt, a második meg egy link).

2022. okt. 15. 18:01
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
6-os vagyok: Engem egyáltalán nem érdekel, hogy a hátam mögött mit mondanak.
2022. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól akarod magad érezni és reálisan akarod látni a világot, akkor menj csak el. Nyugodtan legyél őszinte.


Volt olyan, hogy én is szorongtam ugyanettől, mert a többieknél később tudtam elvégezni az egyetemet és a tali idejében meg az volt, hogy épp hazaértem Angliából, ahol takarító voltam. Párkapcsolatom akkor nem volt - na ezeket tudtam elmondani.

A többiek meg ilyeneket mondtak, hogy fáradtak, nehéz a munkájuk, nem tudnak mit csinálni diplomájukkal, elváltak, nem jön a gyerek, van gyerek de már nincsenek együtt, stb. Hidd el, mindenkinek megvan ám a maga gondja. Pont azért mennek a találkozóra, hogy kifújják magukat, meg egy estére újra "fiatalok" legyenek. :)


Azt mondom, hajrá, menj el.

2022. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Úgyis mindenki ki fogja magát színezni, tehát ha nem lenne igaz, hogy nem értél el semmit, akkor is úgy éreznéd. Viszont egy csomó érdekes és hasznos információhoz juthatsz. Két sör után már nem fogsz feszengeni.
2022. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!