Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kap el egy rossz és...

Miért kap el egy rossz és fura érzés, ha valakivel veszekszek?

Figyelt kérdés
Tehát tinilány vagyok, és tudni kell rólam hogy érzékeny és lelkis vagyok, Németországba élek az öcsémmel illetve a szuleimmel már 8 éve. Évente egyszer max kétszer járunk haza magyarba, de minimum 4 hétre. Itt Németországba ritka ha van veszekedés legalábbis ezen a környéken tenyleg kevés, és ha van is az minket igazabol nem is nagyon érint. Visszont az utóbbi időkben elkezdtunk tobbet járni Magyarországra. Akadtak konfliktusok, és veszekedések pl durván ossze vesztem a Magyarországi baratnoimmel, vagy pl anyummal veszekedtek es nyilván megvédtem, vagy ha neten valakivel veszekszek, elkap valamiert egy rossz előértet, szomorú leszek, es ez egy ilyen fura érzes.. de nemtudom minek van
2022. okt. 16. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mert a normális emberek nem szeretnek veszekedni. Csak a lelki nyomorékok élvezik.
2022. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazabol pont ez az hogy nekem is most van ez a "depis" korszakom, amikor a tinédzserek veszekszenek a szüleikkel masokkal ez az visszont en nagyon nem szeretek, es ha bele is megyek egy vitába uttána annyira rosszul erzem magam
2022. okt. 16. 00:55
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

1 Aki még soha nem veszekedett, az nem ember. Ugyanis az embereknél egy szükséges rossz, amely által megvétheted magad, és az érdekeidet másokkal szemben tettlegesség nélkül.

Kérdező, ez természetes hogy rosszul érzed magad egy ideig, nálam is így van, de meg kell tanulni továbblépni rajta, és nyugtatgatni magad, hogy csak kiálltál magadért, másokért, vagy bármi másért, amiben hiszel. Máskor próbálod majd elkerülni konfrontáció nélkül, és csak ha nagyon szükséges, akkor fogsz veszekedni valakivel. Hidd el, annak se jó, akivel veszekszel.

2022. okt. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, igazabol eddig csak olyanokkal vedzekedtem akik tenyleg voltak olyan selejtek hogy ezt élvezték is.
2022. okt. 16. 01:22
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Én is így vagyok amúgy, mint te. Ráadásul én egyébként sose veszekszem, csak ha tudom, hogy igazam van. És mivel tudományos gondolkodásom van, mindent 600 oldalnyi regénnyel alá tudok támasztani, tényekkel, bizonyítékokkal, valós érvekkel. Míg az emberek 99%-a csak annyira képes, hogy "hÜlYe vAgY, AHHJO, AHHJO" és kész. Ezen emberekkel pedig nem tudok mit kezdeni. Úgyhogy ha látom, hogy valaki hülyeséget beszél, akkor csak írok neki egy kommentet, tényekkel alátámasztva, hogy miért téved, aztán ott hagyom és többet vissza se nézek, mert tudom, hogy értelmes választ nem fog adni, csak max vergődik. De néha rosszul érzem magam még így is, hogy belementem, pedig én nem sértegetek senkit, még akkor se, ha fáj, amit mond.


Úgyhogy amúgy ne aggódj, nincs veled baj, egyszerűen értelmes ember vagy és nem szeretsz veszekedni.

2022. okt. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Mivel érzékeny és lelkis vagy, így kissé távol áll tőled a veszekedés, ezért van rossz érzésed.
2022. okt. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat❤
2022. okt. 16. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
magyarba...
2022. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5. Ritka manapság az olyan intelligens ember, mint te. Sajnos tényleg nincs senmmi érve a legtöbb embernek..
2023. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!