Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha készítenétek egy listát a...

Ha készítenétek egy listát a társaságotokban lévő khm.bugyuta emberekből kit tennétek az elejére és ki lenne a top5?

Figyelt kérdés
Elég csak néhány szokás leírás nem kell név.

2022. okt. 29. 19:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Parfümre évente 80 ezer forint, ruhára havonta 80 ezer forint, tiktok a nap nagy részében, igénytelenül ronda (és drága) autót szeretne majd venni, a munkában egy trehány tróger, de arcból azért nincs hiány. Állítása szerint egy nagy csajozógép és a szüzességét is 12 évesen veszítette el. Szerintem igazából annyi köze van a női nemhez, mint az elméleti matematikához. :)
2022. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Veled nyitnék és zárnék. Az oka egyszerű. Ennél ostobább kérdést még nem olvastam.
2022. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Egy egyetemi évfolyamtársam jut eszembe.


Sosem volt az a határozott jellem, ha megkérdezted tőle a nevét, akkor is lefagyott és elkezdett gondolkodni, hogy "ööö...várj...ööö... a nevem... várj hagy gondolkozzam...ööö... ja igen...". És ez nem vicc, komolyan ilyen volt.


Nem is fejezte be tudtommal az egyetemet, teljesen más munkákat csinált, de leginkább gyári munka jellegűeket. Felnőttként egyszer hívtam volna el sörözni, az volt a kifogása, hogy hát még össze kell készítse a ruháit holnapra, meg mosnia is kell.


Egyszer kvázi olyan kéréssel, hogy adjak neki karrier-életvezetési tanácsokat, mert lassan 40 évesen azt sem tudja merre induljon az életben.

2022. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!