Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zsidók! Inkább Izraelt vagy...

Zsidók! Inkább Izraelt vagy Magyarorszàgot érzitek hazátoknak? Melyikhez húz inkább a szívetek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Izraelhez semmi közöm nincs.
2022. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Senkitől nem hallottam, hogy Izraelbe akarna menni, mert ott lőnek, és van sorkatonaság.
2022. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

"Zsidók!" --> Megkérlek szépen, legközelebb ne így kezdd az ilyen kérdéseidet, hanem inkább így: "Elsősorban zsidó emberektől kérdezném"

Tanulj kérlek valamicske kultúrált fogalmazást.

2022. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Annyira érzem Izraelt hazámnak mint a keresztények Rómát.
2022. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Bár nem vagyok zsidó, de ez érdekes:

[link]

Ehhez képest Izrael... :)

2022. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fersk ***** válasza:
88%

3-as:

"Elsősorban zsidó emberektől kérdezném"

Másodsorban pedig? Szlovákoktól? Törököktől? Cigányoktól? :D

2022. nov. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egyaránt.
2022. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Zsidó vagyok.


A magyar(országi) zsidóság kifejezett speciális ágazata a neológia alapvetése a magyar nemzethez való tartozás.Én, csak úgy mint a legtöbb neológ zsidó ezt az országot tekinti a hazájának, így én is.Itt születtem, magyar az anyanyelvem, magyar könyveken nevelkedtem, stb.


Eléggé felháborít, amikor magyar emberek zsidóznak, mert ilyenkor estig tudnám sorolni, hogy a zsidók mennyi mindent tettek ezért az országért, és olyankor előjön a mérleg a fejemben, hogy megérte-e vajon...na mindegy.


Egy Izrael vs Magyarország meccsen értelemszerűen Magyarországnak drukkolnék.Izrael szép hely, gyönyörű, minden varázsával együtt, de itt valahogy jobban érzem magam

2022. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cubina ***** válasza:
100%

Gondolhatod, hogy aki tőzsgyökeres, igazi zsidó, az nem ebben az országban él.

Ha valaki zsidó származású, de sosem volt Izraelben és a vallást sem gyakorolja, az miért érezné Izraelt hazájának?

Olyan zsidó is van, aki sosem járt Izraelben, nem gyakorolta a zsidó vallást, sőt, kikeresztelkedett a katolikus menyasszonya miatt, és keresztényként élte le az életét Magyarországon. Olyan is van, aki félig zsidó az apukája által, aki kikeresztelkedett és sose volt Izraelben. Van negyed zsidó, akinek az egyik szülője félig zsidó, és sose járt Izraelben.

Én is ilyen negyed vagyok, ezért kaptam meg múltkor a demens 80 éves szomszédasszonytól, hogy zsidó ku.va. Csak mert bemesélte magának, hogy 10 ezer forintot adott kölcsön és szerinte letagadom és nem adtam vissza. Ezt többször eljátszotta, a végén már ordított velem, hogy milyen rohadt szemét vagyok.

Én vagyok az egyetlen, akihez bármikor jöhet, ha baja van, csomó mindent adtam már neki ajándékba.

Ilyenkor mit reagáljon egy negyed zsidó?

Megrövidítettem magam, adtam neki ajándékba 10 ezer forintot, írtam két cetlit az aznapi dátummal, amiben leírtam hogy ekkor és ekkor adtam neki 10 ezer forintot.

Erre mit mond?

DEHÁT AZT KÉNE ÍRNOD, HOGY VISSZAADTAD!

A zsidó k... meg majdnem agyvérzést kapott.


Jóval később, amikor épp magánál volt, megint csak szidta a büdös zsidókat. Megkérdeztem tőle, hogy MIÉRT?

Erre a válasz: AZÉRT, MERT NEKIK VAN PÉNZÜK, NEKEM MEG NINCS, ÉS ÉN IS ANNYI PÉNZT AKAROK!

És ez a válasza rengeteg embernek, miközben ülnek és vakargatják a hátsójukat, nem úgy, mint azok a normál polgárok, akik megdolgoztak a pénzért és nem szórták el. Legyen az zsidó, vagy akármi más.

2022. nov. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!