Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a divat, hogy a fiatal...

Mi ez a divat, hogy a fiatal lányok a fényképeken vagy elfordulnak, vagy eltakarják az arcukat?

Figyelt kérdés
Kb. 14-18 éves korig figyeltem meg, hogy számomra értelmetlen képeket csinálnak, amin nem látszik az arc és van belőle egy csomó. Valaki, el tudná magyarázni mi az értelme?
2022. nov. 6. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Semmi értelme, menőnek akarnak tűnni csak nagyon nem jön össze nekik, ami nem megy azt nem kéne erőltetni
2022. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Ezt én is észre vettem
2022. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Azért van ez, mert rondának tartják magukat a képeken, így kitakarják az arcukat. Viszont! Azért csinálnak ennek ellenére képeket, mert a mai világban az a valaki, aki mutogatja magát a neten, hogy ott végre felfigyeljenek rá, mert a való életben nem kap figyelmet.
2022. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem elégedettek az arcukkal, önbizalomhiányosak, vagy csak nem szeretik, ha az arcuk látszik a képeken, de amúgy meg szeretnének fotót, emléknek, vagy közösségi oldalakra.
2022. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!