Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szoktál reagálni, mikor...

Hogy szoktál reagálni, mikor felveszed a telefont és rájössz hogy egy telemarketinges hívott az xy cégtől, hogy van számodra egy nagyon kedvező ajánlata?

Figyelt kérdés
2022. nov. 30. 20:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

Köszönöm szépen, nem érdekel. És leteszem.

Még sose hívtak vissza... 😎

2022. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, milyen napom van.

Legtöbbször annyit mondok, hogy köszönöm, de nem érdekel \ dolgozom, nem érek rá.


Ha viccesebb kedvemben vagyok, akkor azt mondom "szegedi keltetőtelep, jó napot kívánok", "vagy proszektúra, tessék parancsolni", stb

2022. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%

Amint lehet, félbeszakítom, és rákérdezek, honnan van meg telefonszámom.

Ezután megkérem, hogy töröljék.


Ha ezek után még felmerülne, természetesen közlöm, hogy nem érdekel a lehetőség.

2022. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
Csak simán ráteszem a telefont
2022. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
63%
Én néha napi szinten belefutok ilyenekbe, van az is, hogy ilyen orbitális kamuval hívnak fel.. elküldöm őket a picsába sokszor.
2022. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
100%
Kérek tőlük kölcsön mire a számlaszámom diktálom már le is rakta😂
2022. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy bunkóság, de szó nélkül leteszem. Perceken át mondják a dumájukat, mire egyáltalán megkérdezik, hogy érdekel e, nincs türelmem megvárni, se magyarázkodni. Ha közbevágok, az is bunkóság, meg úgyse veszik tudomásul elsőre a nemet.
2022. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
88%
"Én lenni kici Kínai, hagyni engem békén, gyorszan, mert szólok ombucmannak! *KLIKK*"
2022. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%

Én közlöm vele hogy nem érdekel, és nem is fog érdekelni és elköszönök majd rányomom a telefont.


De volt már olyan amikor felhívott elmondta melyik cégtől keres és miért akkor közölni szoktam vele hogy ne is pocsékolja rám az idejét mert már beszéltem pár napja a kollégájával és tisztában vagyok vele miről van szó és egyáltalán nem érdekel.


Olyat is csináltam már amikor felhívott és hangja alapján rájöttem hogy egy fiatal hölgy és mondtam neki hogy beszéljük meg ezt egy kávé mellett, itt dolgozok a szomszéd irodába, akkor néma csend volt és kinyomta a telefont :D

2022. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

a "jelenleg alkalmas?" kérdésük után megkérdem hogy melyik cég, miután elmondta, közlöm hogy nem jó, mondok valami másik időpontot, akkor ha hív, nem veszem fel


többször volt olyan, hogy a bankom keresett marketing ügyben telefonon, meghallgattam, elmondtam hogy nem érdekel, 3-4 alkalommal játszották el, aztán eszembe jutott, hogy ki tudom kapcsolni neten ezt a lehetőséget, azóta nem keresnek

2022. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!