Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Küldtök úgy szív smile-t...

Küldtök úgy szív smile-t olyannak (akár veletek egyneműnek is), akibe nem vagytok szerelmesek, csak nagyon jó hírt mond, esetleg nagyon segített valamiben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 13:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, akár velem egyneműnek is.
Igen, de szívet csak ellenkező neműeknek küldök.
Nem. Csak a páromnak, vagy ha szingli vagyok, annak, aki tetszik nekem.
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Nőként kaptam szívet már a húgomtól, anyámtól, baráti baráttól, barátnőtől. Egyikről sem hittem, hogy szerelmes belém.:)

Sőt a húgom a múltkor csak 3 sor szívet küldött válaszként valamire.

2022. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bárkinek, akit azért jobban ismerek és ír valami kedveset vagy segít valamiben vagy küld valami aranyosat (pl. kisállatáról képet). De inkább csak úgy, hogy mint reakció, nyomok rá egy szívet amolyan "köszi, ez kedves volt tőled" jelentéssel. Csak úgy nem szoktam küldeni, csak a páromnak.
2022. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint szigorúan kezelem ezt a szív smile-t. Lehet, kicsit ridegnek tűnök, nem tudom, de legtöbbször beérem egy mosolygó szmájlival. Még akkor is, ha kedvelem az illetőt. Akikért rajongok, akkor se szoktam küldeni szivecskét a kommentben. Tudom viszont sokan akkor is szoktak.


Amikor valaki kiönti a lelkét, bajban van, megértésre vágyik akkor viszont küldök szivecskét szeretet kifejezés gyanánt, minden máskor nem.

2022. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valakinél van jelentősége ennek a smile dolognak, mint például a hármasnál. Nos, nálam nincs. Mivel nincs párom, így nincs olyan, hogy csak neki küldök szívecskét, de gyanítom, ha lenne se gondolkodnék erről a dologról másképpen. Bárkinek képes vagyok küldeni, aki valami kedveset ír nekem, esetleg én írok valami kedvességet neki. Nem használok emojikat sokszor, főleg nem a szívet, de ha úgy gondolom, hogy olyan kedvem van, akkor jöhet.
2022. dec. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a szív smile helyettesítheti a like-ot vagy a "köszi"-t meg a "szívesen"-t.

De szoktam használni a "de cuki a cicád" helyett is.


Bárkivel, akit tegezek és nem hivatalos ügyben beszélek.


Most is, hogy van párom.

2022. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiúknak nem küldök, még reakcióként sem. Majd, ha lesz barátom, neki megy majd, különben másnak nem; túl könnyű félreérteni.

Barátnőimnek pedig csak akkor, ha hozzám közelebb állnak, akkor sem szokásom sokszor használni. Pl., amikor kedveset írnak, segítenek valamiben.

2022. dec. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!