Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok miért csináljátok...

Lányok miért csináljátok ezt? 25f

Figyelt kérdés
Nem vagyok alapból sem önbizalomtól duzzadó személy,de az még rátesz egy lapáttal hogy amikor elmegyek két "barátnő" mellett akkor hallom a hátam mögött hogy "de csúnya" és egy kis nevetést pedig semmit nem csinálok,csak rájuk nézek. Miért vagytok ekkora tahók? Ha valaki nem szimpatikus akkor minek kell ezt kihangoztatni? Vagy nem gondoltok arra hogy a másiknak ez rosszul esik?
2022. dec. 15. 17:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Köszönjük az (újabb) általánosítást.
2022. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon jó felvetés. Sajnos gyakran ezt csinálják, ha nem vagy Chad.
2022. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom elhinni, hogy ez rendszeresen megesik. Az lehet, hogy van egy ilyen baráti társaság, még az is lehet, hogy két alkalommal csak beleláttad, és nem is rólad beszéltek, hanem telefonon néztek cipőket vagy ilyesmi. De ne már, hogy szerinted minden lány téged néz. Szerintem a legtöbb embert olyan szinten nem érdekli a szembe jövő, hogyha tényleg csúnyának is találja, akkor se tesz rá megjegyzéseket, mert túl sok energia foglalkozni vele.
2022. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem rendeszeres, lehet rosszul fogalmaztam. Hát,ők nem telefonoztak,rám nézett az egyik utána meg a barátnője felé fordult. És akkor mondta.
2022. dec. 15. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Bunkó paraszt nők vannak de általánosítani nem kellene. Mondjuk 100-ból vagy inkább ezerből hány ilyened volt? Na ugye.
2022. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
napi incel nyígás?
2022. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

#4 igazad van.

Viszont amellett se menjünk el, hogy vannak unatkozó tini lányok, akik bárkire/bármire megjegyzéseket tesznek, csakhogy többnek érezzék magukat.


Példa: Párommal nyáron végre eljutottunk oda, hogy vonattal utazunk Balatonra és pihenünk egy napot. Mivel nem akartunk sok pénzt költeni kajára és piára, ezért hűtőtáskás hátizsákot vittünk, amit párom cipelt. Erre nem bírták ki, hogy megjegyezzék milyen ciki, hogy valaki ilyet hord és nevettek rajtunk.


Én meg csak néztem, hogy lehetnek ennyire gonoszok, hogy valaki végre eljutott pihenni és nekik ez a legnagyobb bajuk..

2022. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%

Sajnalom, hogy rossz tapasztalataid vannak. Vannak ilyen nők persze.

Próbáltál már változtatni valamin magadon, önbizalmat szerezni valahol, ahol önmagad lehetsz?

2022. dec. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
A történetben a lányok szóltak be, de a kérdezőnek kellene megváltozni, ez jó. :D Ha fordított nemekkel lenne a kérdés, már virtuálisan megkövezték volna, aki nem a kérdező mellé áll, vagy kételkedik a leírtakban.
2022. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Ki írta, hogy változzon? Változtatni, nem változni. Atyaég, tényleg van baj, de nem a kérdezővel.
2022. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!