Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem ha évek óta...

Mi a baj velem ha évek óta egyáltalán nem tud érdekelni se a Karácsony se a Szilveszter és egy deka ünnepi hangulatom sincs?

Figyelt kérdés
nem is dekorálom a lakást, ablakokat és még karácsonyfám sincs
2022. dec. 17. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Semmi baj nincs veled. Én ugyan csinálom, de csak azért, mert van gyerek is a családban, és hát miatta. Ha egyedül lennék, szenteste lenne talán egy pici műfa, de még lehet az sem. Engem sem érdekelt ez soha, rühellem a rengeteg pénzkidobast ilyenkor. Ja és nem vagyok depressziós. 😃
2022. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Semmi probléma nincs veled! Sok ember belefásult a felesleges kiköltekezéssel összemosott képmutatásba és abba, hogy semmi másról nem szólnak már ezek az "ünnepek", csak arról, hogy ész nélkül költekezzenek az emberek! Egymást túllicitálva és túlvállalva, a valóságtól teljesen elrugaszkodott módon költekezik ilyenkor a legtöbb bolond, aztán x ideig vakarózik, hogy erre sem maradt, meg arra sem maradt pénze.

A karácsony úgy maradt a szeretet ünnepe, hogy a szeretet tárgya a pénz...

2022. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
semmi gond veled, ha a környezetem nem szeretné a karácsonyt, én se tartanám, de elviselem
2022. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát tudod kedves kérdező semmi kedvem nincs ezekhez az ünnepekhez elviselem csak a kedvenc cicáim a kandurok a kedvenc kan kutyáim édesapám sincs már az élők között sajnos hát igy a francnak van kedve boldog lenni a szeretet ünnepén mikor akiket a legjobban szeretsz pont ők hiányoznak igy aztán fasza az ünnep
2022. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Én is így vagyok vele. Hátam közepére nem kívánom az egészet, nálunk itthon nincs karácsonyozás.
2022. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Pacsi, igazad van: nincs az az igazi, régi érzet ezen "ünnepek" mögött.

Lásd mindent átsző a SorosmigránsGyúúúrcsányozás.

2022. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenki egyből csak a költekezésre gondol, mert azt gondolják abból áll a karácsony.

Igen, lehet költekezni de mértékkel, de nem leönteni a fa alá egy kamion cuccot aztán másnap már rá se néz az ember.

Szerintem nem lehet ráfogni az inflációra, Sorosra meg minden más jómadarakra hogy már nem érdekli a karácsonyt az ember.

Ennek hiánya arra vezethető vissza ahogyan neveltek minket, amilyenek voltak a szülők, hidegek, válás és ezek miatt utólag közömbössé vált már az ember.

Szerencsére én nem vagyok ilyen és nem ilyen nevelésben volt részem.

Nálunk még megmaradt a karácsonyi hangulat, családi ebéd, vacsora, együtt sötés-főzés, karácsonyfa állitás és éppen csak minimális költekezés mellett, mert nálunk nem ezen van a hangsúly az ajándékokon.

2022. dec. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
"sütés"
2022. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Senior Séf ***** válasza:
25%
Felnőttél, és még nincs gyereked.
2022. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
xd
2022. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!