Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek erre mi lehet a...

Szerintetek erre mi lehet a magyarázat? Nagyon bizarr érzés. Ha egy személy egyik fiókjára írok, mintha teljesen más ember lennék?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, két instafiókkal. Az egyik normális, a másik nagyon privát. Ha a priváton beszélgetek vele teljesen.... Máshogy tudok vele beszélni, mintha a normálison. Mintha két ember lennék? Mint mondom, ezek privát üzenetek, tehát nem az van, hogy képe alá kommentálok, vagy valami, vagy lájvban beszélgetek vele.
2022. dec. 18. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Most a száddal beszélsz vele vagy csak az ujjaiddal irsz üziket?

Mert zavarosan magyarázod. :D

2022. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ujjak, természetesen, írok. Igen, mert most váltanom kellett kb. 10 percenként a profilok között, és teljesen készen vagyok.
2022. dec. 18. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem.

Na de minek irosgattok egyszer az egyik profilon máskor a másikon?

Konkrétan mit érzel, hogy milyen ember lennél amikor az egyikre irsz neki?

2022. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyiken gyakran letilt, amikor dührohama van, a másikon nem. Viszont a nem privátot gyakrabban olvassa, tehát, ha gyors kérdésem van, van gyorsan kell tisztázni valamit, akkor azon írok. Az egyiken lazább vagyok, a másikon elég visszafogott.
2022. dec. 18. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!