Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire jó önkéntesnek lenni?

Mennyire jó önkéntesnek lenni?

Figyelt kérdés
köztetek van önkéntes?
2022. dec. 28. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Voltam. Egy gyerekfesztiválon.


Vannak még néha rénalmaim vele.


Mondjuk ha ne csesszünk el egy csomó időt a semmire "készülés" címszó alatt, lehet jó lett volna. Maga az a 2 nap, míg volt maga a fesztivál, nem volt vészes. De hogy minden felkészítőn voltam és a 3. hét után se tudtam, hogy mi a francot kell csináljak, mert egymás nevét tanultuk, mint az óvodások, s mindenfele hülye játékra rávettek, sose felejtem el.

2022. dec. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Jobban tudsz csajozni. (Persze nem árt szépnek/helyesnek/jóképűnek is lenni mellette! Ugye ez alapkövetelmény a mai világban)
2022. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%

Ne várj érte manit, mert nem erről szól. Pulyákat nem érdemes bevállani, az maradjon a tisztelt szülő feladata.

Hiába "önkéntes" a megnevezés, minden felelősség a tiéd marad.

2022. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Én menhelyen voltam. Büdös voltam, mint a dög a nap végére, de amúgy szerettem. :D
2022. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4 Levarrtál legalább pár csajt ennek köszönhetően?
2022. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

#5

Az ment volna enélkül is, pedig nő vagyok.

2022. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már valaki privátban kíváncsi volt, bemásolom ide is (példa a hülye játékokra, 1-es vagyok):


Körbeültünk, a nevünk kezdőbetűivel kellett mondjunk egy hangszert + a nevünket. Valahol elkezdtük, s mindenki el kellett mondja az előtte levőkét és a sajátját.


Névtáblákat írtunk, betettük egy körbe. Mindenki kivette valaki mését, akivel kellett beszélgetni egy megadott témában x percig.


Illusztrált képes kártyát kellett választani, amik reprezentálták a hangulatodat, stb, s ezeket be kellet mutatni.


Egy kötél mellett állva, ABC majd kor szerint kellett rendezzük magunkat. (utóbbinál nem szabadott beszélni)


2 fele osztve szembeültünk egymással. Az egyik oldalnak volt egy perce egy bemutatkozóra, majd a másik oldalnak is, majd az egyik oldal egyel arréb ült, s kezdődött minden előlről, míg vissza nem értünk az eredeti állapotba. (Szerencsére akkor csak kb 10-en voltunk)


Bolyongtunk egy körben össze-vissza, s minen szembejövőnek kellett köszönni a megadott módon (rendesen, csak fejbólintással, nem magyar nyelven, kézfogással, stb)


Mikor voltak a mesélős dolgok, sokszor a párod történetét még elkellet mond valaki másnak is.


Volt egy nagy "ejtőernyő", amit meglebegtettünk, s az szaladt be alája, aki szerette a naranscslevet, játszott hangszeren, stb.


Ugyanezzel az ejtőernyővel egy hasonló, csak ott színek szerint helyett kellet cserélni.



Sokan azért is léptek vissza, mert megúnták, hogy fingjuk sincs hogy mit kéne csinálni, de mégis hétvégéket b*sznak el erre, mert játszogatunk. De így is voltunk vagy 50-en (napi kb 350 gyerekre).

2022. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!