Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esik annyira nehezemre,...

Miért esik annyira nehezemre, hogy gyakorlatilag melóhelyen nem jövök ki senkivel annyira, hogy vágyjak a társaságukra?

Figyelt kérdés

1 éve dolgozom itt, szerintem lassan tovább állok, mert nem sok előnyöm származik ebből


Inkább kényelmetlen, pedig magányos mikor egyedül dolgozom, de mikor bent vagyok akkor még magányosabban érzem magam, túl erős ez az érzés, hogy csak úgy túllépjek rajta


Tudom, hogy a munkahely nem barát szerzésre van, de beleőrülök és idegesít, futni szoktam gyakran, súlyzózni, céljaim is vannak munkán kívül, de akkor is megőrjít


29F


2023. jan. 19. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanígy érzek magam csak lány vagyok.

Nem beszélgetek senkivel az irodában.

2023. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És nem hülyülsz bele?


Szerintem kezdek begolyózni, kicsit olyan mint amire azt mondják, hogy mid life crisis, csak ez jóval korábban kezdődik


Tudom-tudom, pszichológus, vágesz, most már a sokadjára keresek újabb illetőt, meglátjuk mi lesz belőle. Mindenesetre, így elég szar élni

2023. jan. 20. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!