Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki nézi ezeket a krimi sorozat...

Ki nézi ezeket a krimi sorozatokat?

Figyelt kérdés

Előzmény: vannak ezek a krimi sorozatok, NCIS, CSI, és hasonlók. Én nem nézem őket, mert szerintem unalmasak, a karakterek laposak, gyakorlatilag mindegyik rész ugyanarról szól, csak más köntösben. A feleségem nézi őket, szerinte izgalmasak, és azt mondta, hogy én azért nem szeretem ezeket a sorozatokat, mert nem szeretem a normális embereket.


Kérdés: te nézed ezek körül bármelyiket is? Ha igen, akkor rendszeresen, vagy csak alkalomadtán?



2023. jan. 28. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szoktam ilyesmiket nézni, nekem az a véleményem, hogy egyik sem túl izgalmas. Ugyanígy vagyok a valóságshowkkal
2023. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A CSI sorozatokat szoktam. Annyiszor leadták, hogy mindegyik részt láttam már. Most már csak háttérzajnak megy. A csi New Yorkból tetszik Mac, a Las Vegasban Nick karakterét bírtam.


Amúgy mi mást lehet nézni? Észbontók, Mentalista, főző műsorok, cobra 11, 20 éves filmek, stb.

Van valami ami nem 10+ éves és nem vetítették le 100x?

2023. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


"Amúgy mi mást lehet nézni?"


Nem tudom, én nem nézek TV-t. Ha a feleségem nincs itthon, be sincs kapcsolva.

2023. jan. 28. 09:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy ezeket pont nem, viszont a Mentalistát meg a Gyilkos elméket láttam. Minden részét. De ezek általában olyan sorozatok amik önálló részként is lehetnek érdekesek, tehát nem feltétlenül kell látni minden epizódot. Tipikus TV -s sorozatok. Ellentétben egy olyannal ahol a történet folytatólagos. Például egy Breaking Bad nem túl élvezhető úgy, hogy egy két epizód kimarad.
2023. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én minden este ezekre alszom el
2023. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezek ilyen tipikus zombi sorozatok. Arra a való, hogy ellazítsanak. Semmi több, nem akar elgondolkodtatni, vagy bármit. Azért is ugyanolyan minden rész, így tudod mire számíthatsz, ha bekapcsolod. Egy fáradt nap vagy fáradt hét urán az emberek csak lazítani akarnak... ezt az igényt elégítik ki az ilyen sablonos sorozatok is.
2023. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyugdijas anyukam. Epp hog a karaktereket szereti, nem a hullak miatt. Szereti a csapatot, mintha egy jo munkahely volna es o is ott dolgozna. Meg nem is talal jobb sorozatokat magyarul a kabelelofizetesen.
2023. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az NCIS-t anyum nagyon szereti, régebben én is néztem sokat. Mind a ketten alapból szeretjük a krimiket, nyomozós filmeket.

Ez csak ízlés dolga. Kinek ez, kinek az. Férjem se szereti, és nem is érti, én miért szeretem. (Ő meg pl a történelmi filmeket, meg a vontatott történetűeket szereti, nekem aztán mindegy.)

Én mondjuk inkább a Sherlock Holmes történeteket szeretem nagyon, meg az Agatha Christie könyveket, ha olvasni akarok.

2023. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezeket nem, mert ezek tényleg egy kaptafára készülnek nagyon. Bár hosszú távon van azért némi karakterfejlődés és hasonlók. De pont ezért fulladnak ki ezek és lesz keserves az utolsó 2-3 évad. Egyébként honnan vagy ilyen jólértesült, ha nem nézed?


(Plusz teljesen más dimenzióba tesz, ha ezeket eredeti nyelven nézed)

2023. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Egyébként honnan vagy ilyen jólértesült, ha nem nézed?"


Egy-egy részt látok belőle, meg hallom amikor ott vagyok a szobában én is, de mondjuk gépezek...

2023. jan. 28. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!