Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit gondol,jelenlegi élete...

Ki mit gondol,jelenlegi élete alapján kb mikor és hogyan fogja befejezni földi karrierjét?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 16:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

azt se értem hogy még miért vagyok életben papíron már 10éve halottnak kéne legyek biztos van valami "nagy küldetésem még"😂

29 férfi vagyok,ha azt mondanák holnap azon se csodálkoznék csak az asszonyt sajnálnám dehát ami rég volt nem tehetem jóvá😐mindenesetre próbálkozom az életmódváltással,anyagi gondjaim nincsenek,40 fölé tuti nem jutok,csak ne legyek ágyhoz kötve.

2023. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

25 évesen már volt öngy próbálkozásom. Most 28 vagyok, épül a karrierem is, de a depressziót még mindig érzem magamban. A legdurvább részén túl vagyok, de nem múlik el teljesen soha.


Szerintem diplomaosztó után, 30 évesen fogok meghalni.

Vagy még előbb, munka közben.

2023. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vagy öngyilkos leszek korai 30asként, vagy túlélek mindenkit szinte az ismeretségi körömben, mint a nagyszüleim, akik szintén 90+ évesen hunytak el, rosszabb életkörülmények között élve
2023. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok és azt hiszem fiatalon fogok balesetben, vagy rákban. Ettől félek a legjobban, ezért gondolom, hogy meg is fog történni.
2023. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!