Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttok a környezetetekben...

Láttok a környezetetekben olyan kapcsolatot, ami nem egyenlőségen és kölcsönösségen alapul? Esetleg a tiétek ilyen?

Figyelt kérdés
2023. febr. 11. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém egyenlőségen biztos nem, mivel ő férfi én meg nő. De persze attól függ, mit értünk ezalatt.
2023. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak ilyet látok, miden kapcsolatban van egy domináns fél.
2023. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amibe mindenki egyenlően tesz. És ezt mindketten így érzik. Kiegyensúlyozott. Még el tudom mondani, ha valaki még kifejtést kér.
2023. febr. 11. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
A miénk kiegyensúlyozott, boldog házasság, de nem egyenlően teszünk bele.
2023. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utóbbi esetben van, akinek az az öröm, teljesen kielégítő, ha ő kap kevesebbet? VAgy csak másfélét kap, és ő úgy érzi, egyenlőség van? Mondjuk ő pénzt ad, törődést kap és az neki értékesebb stb. Ilyesmi. Örülök, ha leírod részletesebben.
2023. febr. 11. 16:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán van sok, körülöttem lévő kapcsolatra ténylegesen reális rálátásom. Viszont.. unokatesóim szülei jutottak elsőre eszembe a kérdésről.

A férj nagyon, nagyon alárendeli magát a feleségének, aki azért domináns is tud lenni, és sokszor elmondja a véleményét, még ha nem is kérjük azt. (A férfi amúgy előtte is ilyen volt, ami a felesége mellett csak erősödött.) Mindketten szeretik egymást, a maguk módján, de nekem nagyon fura (így külsős szemmel) az egész, és nem is tartom teljesen egészségesnek. Valószínűleg nem az "egészséges" a legjobb szó rá, viszont frappánsabb most nem ugrik be.

2023. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!