Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már, hogy az élet olyan...

Volt már, hogy az élet olyan feladat elé állított amire sem felkészülve, sem kiképezve nem voltál? Nem számítottál rá és mégis meg kellett oldani? Mi volt az?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

"Mi volt az?"


Anyukám halálát feldolgozni.

2023. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Együtt aludhattam a szerelmemmel, de sajnos nem mertem lépni, lehet aszex. vagyok, nem tudom. Ráadásul meg is bántottam:(

Nagy ritkán összefutunk, jó a kapcsolatunk, de ő már tudom, hogy sosem lehet az enyém, soha nem lehetek vele. Azóta mással van, de remélem boldog, mert tényleg, igazán szerettem őt

2023. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Olyan "emberek" közt dolgozom, akik szerint minden az övék lehet, mert a "főnök?" egy humánus személy, és mindenkit segít(eni kell). Na, ezek ki is használják a helyzetet rendesen...

Én meg nem ezt tanultam otthon.

2023. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a volt feleségem, 20 év házasság után egy szép augusztus délután bejelentette, hogy van valakije.

Megoldottam!

Elváltam tőle.

2023. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
A kisfiam fuldoklott egy nagyobb méretű üveggolyótól (mai napig nem értem, hogy jut eszébe egy 10évesnek a szájába venni). Nincs semmilyen egészségügyi képesítésem és sosem voltam hasonló szituációban, de szerencsére nem blokkoltam le, azonnal és jól reagáltam, megmentettem az életét 15másodperc alatt. 5év alatt nem felejtettem el a kékülő arca látványát, ahogyan kibotorkált hozzám a konyhába, miközben az ájulással küzdött.
2023. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Folyamatosan.
2023. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Az élet maga egy iylen feladat 😅
2023. febr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5. Hogyan oldottad meg ha már leírtad hogy megoldottad?
2023. febr. 19. 13:19
 9/11 anonim válasza:
Heimlich műfogás
2023. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor valami elsősegély tanfolyamot mégis végezhettél, azt írtad nincs semmiféle eü-i képesítésed. Főleg ha a nevét is ilyen szakszerűen tudod.
2023. febr. 19. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!