Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti leginkább a férfiak...

Lányok ti leginkább a férfiak miatt akartok jól kinézni?

Figyelt kérdés
A smink, az öltözködés, a bőrápolás, a fenék, egyéb testrészek edzése, formálása. Sok nő mondja hogy szex közben izgul hogy tetszik-e a férfinak meg ilyenek.

2023. márc. 5. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Dehogy..

Az a lényege, hogy figyelemfelkeltő legyen, próbál egy kicsit kilógni a tömegből, hogy észre vegyék a jobb, gazdagabb pasik is. (Volt barátnőm szavai) Amúgy meg amint megvan amit akart elengedi magát, a smink megmarad de az edzés stb nem.

2023. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem az a lényeg, hogy jól érezzem magamat a bőrömben
2023. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Én ezt a hozzáállást kb. 20-21 évesen magam mögött hagytam. Azóta érzem igazán jól magam a bőrömben, és azóta igazán felszabadult a szexuális életem.
2023. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Elsősorban magam miatt szeretek jól kinézni. Hogy kényelmes és elégedett legyek a saját bőrömben.
2023. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
65%
Dehogy, a lényeg, hogy én legyek megelégedve magammal. Ha másoknak akarnék tetszeni, valószínűleg nem így néznék ki.
2023. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is az a fontos, hogy legyek megelégedve magammal, és érezzem is jól magam a bőrömben. Ha valamit változtatok a külsőmön (általában hajra értve), akkor azt magam miatt teszem, nem pedig, hogy imponáljak valakinek.
2023. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Magam miatt. Nem érdekel mit gondolnak rólam a férfiak.
2023. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten szolva sajat magam utan a tobbi no erdekelt jobban. Ferfibol csak a nekem tetszoknek akartam tetszeni, meg szerintem nem is volt izlesuk, nem ertettek hozza.

Multido csak azert, mert a ferjemmel tok elhagyatott helyen elunk, es minden nap ugy oltozom, ahogy a tajhoz jobban megyek.

2023. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekik is,de inkább önmagamnak szeretnék tetszeni.
2023. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a férfiaknak nem is tudom mi a jó válasz erre vagy tényleg így van e.

De brutál felszines a világ, ez van, manapság egy átlag mosogatói álláshoz is már elvárt a vékony testalkat meg hogy igényes megjelenésed legyen. :D azthittem rosszul olvasom nem mindegy hogy néz ki ha elvégzi a munkát?

Tehát már alap hogy gyönyörűnek kell lenned hogy te "értékes" légy kb.

Sokkal könyebb elérni bizonyos dolgokat célokat ha szép az ember sok szemében. Nyilván nem fogsz tetszeni mindenkinek de ha a többségnek igen akkor nyert ügyed van pl munkahely megszerzéséhez ha pali a fönököd, a nők utálni fognak ezt el kell fogadni. Engem is kb az összes lány utált az edigi munkahelyeken, pedig kedves voltam. Amugy igen magunknak is hogy tetszem amit látok meg nyilván másoknak is megmutatom hogy szép vagyok ha úgy öltözök sminkelek.

2023. márc. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!