Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne érezhetném rosszul...

Hogy ne érezhetném rosszul magam a számtalan borzalomtól, ami a világban van?

Figyelt kérdés

Ha nem olvasom a híreket, attól még ugyanúgy megtörténnek. Tinik, gyerekek lesznek öngyilkosok. Kegyetlen gyilkosságok, bántalmazások, erőszakolás és minden borzalom napi szinten.

Én meg úgy szeretnék, de nem tudok mit tenni ezek ellen.

Ti ezzel, hogy tudtok megbirkózni?



#borzalom #megooldás
2023. márc. 11. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem olvasok bulvárhíreket.
2023. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Félelemre pánikra hangolják az embereket.

A reszketésben lévő ember könnyebben rávehető bármire.

2023. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Persze akkor is olyan, ha nem olvasod de a szép dolgokkal miért nem foglalkozol?
2023. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Heti egyszer olvass híreket, közben pedig csak a saját környezeteddel törődj, nekem bevált, mióta így csinálom, sokkal nyugodtabb vagyok.
2023. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Semmi közöd ahhoz ami nem veled törtenik , sem tarsadalmilag sehogy . A kukás vagy tanar tüntetesek mellé sem áll senki aki nem ebbe a körbe tartozik. Közszolgálati hirekben bemutatjak Alekosz mennyit hizott Zanáék hova mentek síelni ez a kutyát sem érdekli de leadják.
2023. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

#4 Ott a pont.


Egyébként rengeteg szép dolog is történik a világban, csak azokat nem írják meg.

2023. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha olvasod a híreket és maximálisan beleéled magad a rossz történésekbe, sajnos akkor sem változtat ez semmin és a világot nem tudod megmenteni.
2023. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

1-7#, Mindenkinek ment a piros.

És többetek rossuabb volt, mint a teljes haszontalanság, szóval legyetek hálásak.


Kérdező!, Ez nem ilyen egyszerű. A filozófiai beállítottságodat kell kibővíteni. Az elfogadási készséged a lehetséges dolgok felé lényegesen kisebb, mint e dolgok megértésére és átérzésére való készséged.

Valószínűleg a bolygón sokkal rosszabb dolgok történnek, mint ahogy gondolod( ezt az írásodból, a mögötte meghúzódó gondolkodásból valíszínűsítem), de még azoknak tudatában is, a tiednél még nagyobb tettvággyal is élnek emberek elégedettségben és szeretetben, miközben NINCS NAP, HOGYY ELFELEDNÉK, hogy társaik ezrei vannak kínozva, és tönkre téve minden nap.


Ha szeretnéd, nyugodtan írj rám, hátha tudok segíteni, de ha tudok, nem egy gyakoris válaszolásban lesz benne az út, amire ha rátalálsz magadban, akkor kiegyenlítheted ezt magadban, hogy ne kínozd magad, még is figyelj rá, és küzdj ellene.


Szeretlek

2023. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8: Ekkora idiótaságot már rég olvastam itt, ez valami elcseszett guru lehet, aki ki akar használni és le akarja nyúlni a pénzed.
2023. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 Eléggé toxic embernek tűnik a nyolcas. 😅
2023. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!