Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki sikeresebb, az aki munka...

Ki sikeresebb, az aki munka mellett elvégzett egy alap + mesterszakot gazdasági szakon 5,5 év alatt, vagy én aki 6,5 év alatt végeztem a gazdasági alapszakkal, de mellette HÖK-ösként aktívan résztvettem az egyetemi életben?

Figyelt kérdés
2023. márc. 13. 10:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Define "siker".

Mert igazából ha valaki 8 év alatt végzi el ugyanezt végig 2essel, aztán simán eladja magát és fölveteti magát egy olyan poziba ahol a kétszeresét keresi nálad, akkor ő a sikeresebb, hiába bukdácsolva cisnálta meg az egyetemet.


Ez egy végzettség. Ha elvégezted, az siker. Kész. Ha nem végezted el az nem az. Ha el tudsz helyezkedni vele, az siker. Ha nem, nem.

2023. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát 6,5 év alatt elvégezni egy 3 éves képzést minden, csak nem siker.
2023. márc. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

"HÖK-ösként aktívan résztvettem az egyetemi életben" = együtt voltatok hülyék?


Könyörgöm egy alibi gazdasági szakról beszélünk, alapból kiemelkedőnek kellett volna lenni a területeden hogy sikeres legyél benne nem hogy így...

2023. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!