Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg ennyire...

Szerintetek tényleg ennyire súlyos tud lenni a tüdőrák hogy az öngyilkosságba kergeti az embert ?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt halt meg a faluban egy 62 éves férfi e miatt öngyilkos lett nem tudtam elképzelni se hogy tényleg ennyire ki bírhatatlan ez a fájdalom vagy csak szimplán már nincs kedved tovább küzdeni és inkább fel adod mit gondoltok erről ?
2023. márc. 17. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem "csak" bakteriális fertőzés volt a tüdőmben (legalábbis a doki szerint) pár hónapja, de én is hasonlóan éreztem magam mentálisan. Nem tudsz semmit önfeledten, vidáman csinálni, mert minden levegővétel fáj, és nem is tudsz rendesen levegőt venni, olyan mintha állandóan fulladnál. Gondolom a rák ennél 50x fájdalmasabb lehet. És ha valaki olyan stádiumban van, akkor tudja, hogy csak romlani fog a helyzet, míg végül meghal. Emellett egy 60+ éves embernek általában alapból is kismillió betegsége van. Szóval teljességgel megértem, ha valaki nem szenvedi végig azt a pár hónap haldoklást, ami még vár rá, inkább véget vet neki.
2023. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Tavaly a szüleim falujában lett emiatt öngyilkos egy néni. Elmúlt 90 éves és valami rákot diagnosztizáltak nála. Másnap felakasztotta magát a fészerben. :(
2023. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Gyömrőn egy idős bácsi lett nemrég (pár hónapja/nem volt 3) és szintén rákos volt szegény.A vágányok közt sétált majd amikor látta, hogy jön a vonat hátradőlt a sínre.

Nagyon sajnálom, hogy még ennyire kezelhetetlen betegség.

Apukám barátjának is rákja van max 15 éve van hátra és most 40 éves.

):

2023. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szegény idősebbeket megértem. Nagymamámat se akarták megműteni, helyette kapott kemot, ami kinyírta a szervezetét. De általában ezeknek az a vége, főleg idősebbeknél, hogy nem akar ágyhoz kötve kiszolgáltatottan, fájdalmak között meghalni. Szomorú vég így is, úgy is...
2023. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem biztos, hogy fájdalmak miatt, nem is fáj minden esetben, de vannak emberek, akik bármilyen betegség nélkül is öngyilkosok lesznek, úgyhogy nem lennék biztos abban, hogy ez volt az ok.
2023. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Próbáld elképzelni, hogy nem kapsz levegöt, ha meg igen, akkor rettentesen fáj.

Szerintem érthetö, ha nem akar még hónapokat így tölteni, amikor jobban nem lesz, meggyógyulni nem tud, miért szenvedjen minden haszon vagy értelem nélkül??

2023. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
A tüdőrák általában nem fáj, viszont rendkívül nyomasztó érzés úgy élni, hogy az ember végignézi a saját szervezetének a gyors leépülését, az étvágytalanságot, a súlyvesztést, a gyengeséget, a kiszolgáltatottságot, megélni a családtagok lelki szenvedését
2023. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális őszinte válaszokat elhiszem hogy nehéz így élni sajnos megértem azt is hogy van aki nem akar így szenvedve élni ilyen az élet
2023. márc. 17. 18:12
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
A fuldoklas nem jo erzes.
2023. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Idős, 73 éves férfi rokon felépült a vastagbél rákból. Több áttét is volt a testében, de végig csinált mindent, betartott mindent, nem adta fel. Most újra műveli a kertjét, jól van, jók a leletei. 1 évig élt sztómazsákkal, de túl van rajta. Nem szabad feladni.
2023. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!