Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nemű pszichológuts...

Milyen nemű pszichológuts választanál?

Figyelt kérdés
Mi a nemed?

2023. márc. 21. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Neme:transzvesztita

Kor:94

2023. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

"Szerintem itt is a klasszikus felálás a jó.


Nő az férfihez menjen, férfi meg nőhöz."


Szerintem meg mindenki a személyiségéhez illő embert találja meg. Nem társat keresünk.

2023. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10-esnek:

A Csernus nem hiszem, hogy tudna segíteni a párkeresésben. Egyrészt ő abban jó, hogy drogosokat az lehoz a szerről. Másrészt saját magának is kapcsolati problémái voltak-vannak. A korábbi felesége leszúrta egy konyhakéssel, mert úgy kiidegelte a nőt. Egy ilyen ember nem tudom milyen párkapcsolati tanácsot tudna adni másoknak...

2023. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a szakmában képződöm. Általában nő nőhöz, férfi férfihoz a felállás és ez azért történik így, mert a terápia során van, hogy elkezdenek a kliensek romantikus érzelmeket táplálni a terapeuta iránt. Illetve elképzelhető, hogy őt fogod idealizálni és olyan társat próbálsz találni, amilyen ő.


Viszont nagyon igaz, hogy kapcsolatokban sérülünk és kapcsolatokban gyógyulunk. Megtörténhet, hogy egy férfi-nő kapcsolatban sérült a kliens (pl. párkapcsolat) és egy férfi-nő kapcsolatban (terapeuta-kliens) fog gyógyulni. Érdekes dolgok ezek, de pszichológiailag teljesen jól magyarázhatók.


30 éves/női terapeutához járok.

2023. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez is jó, de szerintem az ember álltalában tudja magáról, hogy alapvetően mi a problémája.

Én pl tudom, hogy határozottabbnak, magabiztosabbnak kéne lennem.

Örülnöm kéne annak amim van, és ezáltal pozitív lesz a kisugárzásom is. Az önsajnálat nem segít, és negatív kisugárzást ad.

Több önbizalom kéne, és kicsit bátrabb életvitel.

Ha elmennék pszihológushoz, ő pontosan ugyanezeket a hibákat látná meg bennem, és ugyanúgy hangoznának a tanácsai is a megoldást illetően.

Tehát. Itt most nem az a kérdés, hogy nemtudom hol a hiba, hanem az, hogy hogyan tudok ezen javítani.

Képes vagyok e ezeket kijavítani.

Na ez viszont csupán fejben és elhatározástól, és kitartástól függ.

Ez olyan mimt a fogyókúra. Azt is azért bukják el sokan, mert nincs elég kitartás és hit. Az is fejben dől el, nem a piruláktól.

2023. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!