Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a fájdalmasabb a másik...

Melyik a fájdalmasabb a másik félnek?

Figyelt kérdés

Ha örök haragból tartják vele a távolságot vagy ha megbocsájtanak, de nélküle mennek tovább?


(Nem kipróbálni akarom, csak kíváncsi vagyok hogy más szerint is az a rosszabb mint szerintem)


2023. márc. 26. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ha parkapcsolatrol van szo es mondjuk velem szakitanak akkor nem erdekel a korites amugy is megszakitanam a kapcsot nyilvan 🤔 Mit bocsajtana meg v nem ertem? Mondjuk megcsaltam ezert o kidobott? Aztan aztmondja h nincs harag de nem akarja folytatni?.. ha megcsaltam akkor ugyse szerettem igazan ugy meg mind1 nem?
2023. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bárkiről. Párkapcsolat, barát, haver, családtag.
2023. márc. 27. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Haragudni jobb mint szomorkodni
2023. márc. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kinek?

Ezek nem rosszak. Nem szerinted, hanem számodra. Ez nem egy objektív dolog, amiről van egy szubjektív belátásod, hanem egy szubjektív dolog. Neked is helyzet válogatja, melyiket éled meg rosszabbnak, ez számodra van csak, a te megélésed, nem pedig szerinted ilye vagy olyan kollektíve, mert olyan nincs.


Számomra mindkettő semleges. Mindkét réteget kirakom az életemből.

2023. márc. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké, rosszul fogalmaztam.


Úgy értettem hogy a másik félnek melyik a rosszabb, és arra voltam kíváncsi hogy szerintetek is ugyanaz e a rosszabb a másik félnek, mint nekem.

2023. márc. 27. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!