Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy 18 évesen...

Normális, hogy 18 évesen belefáradtam az életbe?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom ezt a nagy hajtást. Korán kelés, iskola, jogosítvány, ügyintézés, sport🤮, munka iskola mellett… Legszívesebben felkötném magam. Hogy lehet ezt túlélni..

2023. ápr. 19. 22:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
én is ugyanzet érzem 20 évesen.... olyan fáradt vagyok mentálisan mint egy 80 éves
2023. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
És most ettől a totál kislányos nyafogástól jobb lett?
2023. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%

Én is így voltam már 18 évesen, most vagyok 24 és csak rosszabb lett. Teljes mértékben elegem van az életből, csak egy szenvedés az egész. Olyan jó volt nem létezni évmilliárdokon keresztül. Nagyon várom már, hogy végre vége legyen és újra a semmiben legyek.


Nagyon bosszantó, hogy társadalmilag nem elfogadott azt mondani, hogy "nem akarok élni" és szó nélkül elaltatnának és kész. Nem értem, hogy miért nincsenek erre cégek vagy akármi, amikor a túlnépesedéstől szenved a Föld és csak jó lenne, ha az ilyenek esélyt kapnának a békés kilépésre. Konkrétan mindenki csak nyerne ezzel.


No, mindegy. Ez van, sajnos.

2023. ápr. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
A kimerules es a kieges a legnagyobb tarsadalmi problema akar betegsegnek is hivhatjuk. Annyira elfogadott a tulhajszoltsag, hogy ebbe belebetegedni sok esetben a gyengeseg jele. Mivel senki sem fog arra biztatni, hogy hajts kevesebbet, ezert en itt es most azt mondom neked, hogy minden olyan tevekenyseggel hagyj fel, amit nehezedre esik csinalni. Csak azt csonald, ami szamodra oromet jelent. A tanulast azert nem hagynam fel, mert azaltal tudsz olyan tarsadalmi pozociot felvenni, amely keseobb lehetove teszi, hogy csak azzal foglalkozz, amivel szeretnel.
2023. ápr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
12%

El vagytok kényelmesedve. Nagyon zavar titeket az internet világa.

Facebook, Instagram, Tiktok és stb.

2023. ápr. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
Üdv a való életben. Következő 40 éved erről fog szólni. Szokd meg.
2023. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
95%
Az értékelés is megfelelően fáradt. :) Nincs remény. Ha magadat nem tudod rendbe szedni, akkor a társadalom, azon belül pedig minden egyes ember az életedre fog törni. Ez kicsit paranoiásnak tűnik, de tényleg nagyon kevesen vannak, akik megértőek egy ilyen szituban.
2023. ápr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
15%

Járjál templomba rendszeresen.

Ha Istenhez fordulsz, az segít.


Jézus mondta, hogy "jöjjetek hozzám mindnyájan, akik meg vagytok fáradva és meg vagytok terhelve, én nyugalmat adok nektek."

2023. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
12%
Ismerem én is ezt az állapotot. Van belőle kiút. Ez csak egy átmeneti állapot, elmúlik. Bár nagyon kemény időszak. Most már évek óta újra boldog vagyok. Visszaemlékszem, milyen volt amikor nem akartam élni… szenvedett a lelkem… kimondhatatlan szenvedésekkel.. azt hittem sose lesz vége. De kitartottam, mert már tudtam akkor is, hogy vége lesz a lelki szenvedésnek. Úgy is lett. Az emberi lélek éhes Isten nélkül. Kiégés.. megfáradás.. depresszió.. Isten engedi meg ezeket a nyomorúságos állapotokat, azért, hogy Őt keressük. “Aki keres, az talál.” (Biblia). Istent keresve, bibliát olvasva, Istennel beszélgetve.. én így találtam meg az Életet, Jézust (örök életet). Jézus él, Szent Lelkével betölti a lelkemet, szívemet. Mennyei békességet és örömöt ad az Úr az őt keresőknek.
2023. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
9%

"Egyszerűen nem bírom ezt a nagy hajtást. Korán kelés, iskola, jogosítvány, ügyintézés, sport🤮, munka iskola mellett… Legszívesebben felkötném magam. Hogy lehet ezt túlélni.."

Lejjebb kell adni az igényeket:

- korábban kell lefeküdni, akkor könnyebb a korán kelés

- az érettségit most már tedd le, de amiből nem érettségizel, abból a kettes is elég, a többit engedd el!

- a jogsi később is ráér

- milyen ügyintézés? ha lehet, oszd meg másokkal, ne mindent te akarj elintézni

- sport, amit utálsz? hát akkor ne csináld, vagy ne olyan gyakran, vagy egyszerre ne olyan hosszú ideig, vagy ne versenyszerűen, csak hobbiszinten, stb., hiszen a sport lényege pont nem az, hogy megutáld a mozgást, hanem hogy szívesen csináld, mert csak úgy tesz jót, ha több benne a stressz, mint amennyi még jólesik, akkor már többet árt, mint használ

- miért dolgozol? a betevő falatért, vagy hogy több zsebpénzed legyen? ha csak az utóbbi, akkor ne dolgozz, vagy legalább ne annyit, inkább tanuld meg beosztani a kevesebb zsebpénzt!


Nem, nem kell belehalni, többen túlélték. ;-)

2023. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!