Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki szellemileg feltűnőe...

Ha valaki szellemileg feltűnően gyengébb a munkahelyén mint a többség utálhatják,szidhatják és lenézhetik érte?

Figyelt kérdés
A kollégáim úgy érzem folyton fontoskodnak nekem,aggodalmaskodnak értem hogy mi van velem.Van aki direkt odajön,csakhogy köszönhessen és rám láthasson hogy jól vagyok e.Miért csinálják ezt?Idegesítő már nagyon.Olyan is volt aki a hátam mögött elszívott mert bamba vagyok.Másként kezelnek mint egymást.Ez mindig is így fog maradni?
2023. ápr. 26. 06:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így fog maradni. Már megvan a véleményük rólad.
2023. ápr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Sajnos igen. De tudsz rajta változtatni, ha kellően motivált vagy.
2023. ápr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
A zemberek, ha akarod, ha nem, de foglalkoznak a másikkal. Meg lehet nekik mondani, hogy köszönöd, de te szeretnéd, ha maradna a távolságtartás.
2023. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogy mondok ilyet,az hogy hangozna már.
2023. ápr. 26. 06:53
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Hogy hangozna? Miért ne mondhatnál ilyet?

Na itt kezdődik sajnos nálad is a probléma. A "mit fog rólam gondolni, ha ezt mondom" önsorsrontó mantrával.

Persze van segítség, szét lehet szálazni a személyiséged, meg is tudod változtatni, de nem írom már le ezerötszázadjára.

Ha változtatni akarsz, akkor tudod mit kell tenned.

2023. ápr. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha megváltozol, akkor megváltozik a véleményük is, de nem hiszem, hogy a "szellemi" acélosságon lehet változtatni, az fix, mint a testmagasság. Esetleg, ha megszerettetnéd magad, kevésbé éreznék úgy, hogy ki kell téged beszélni.
2023. ápr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szellemileg feltűnően gyengébb emberek engem is idegesítenek. Eleve rajtam sokkal nagyobb a felelősség, mert több munkakört bíznak rám, helyette is nekem kell gondolkodnom, ha hibázik, nekem kell megoldanom.


Kb semmiben nem lehet rá számítani amihez használnia kellene az agyát, ezért a főnök nekem szól mindenért tízpercenként, mert a másik egy sima e-mailt nem tud megírni önállóan.


Igen, nálunk is van ilyen ember és igen, idegesítő.

Ami vigasztal, hogy jóval kevesebbet keres nálam és keresnek helyette más embert.


Szerintem szedd össze magad és tedd oda magad a munkahelyeden, mert egy idő után szembetűnő lesz a főnökségnek is, hogy mások 2x annyit dolgoznak.

2023. ápr. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!