Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan minősítitek azt ha...

Hogyan minősítitek azt ha valaki a munkahelyi ebédszünetben ugrik ki megházasodni farmerben, nulla rokon meghívásával?

Figyelt kérdés

Nem cizellálja agyon az ügyet az biztos. SZól a munkahelyén hogy lenne egy kis dolga, 1 órát távol lesz. És kiurgik ahogy van farmerben, a polgári anyakönyvvezető előtt megnősül, 5 perc alatt lezavarja, nulla rokon meghívásával.

Majd irány vissza dolgozni. esküvő lakodalom stb fel se merül.

A szülők rokonok még nem is tudnak az egészről.

majd megtudják utólag...


Miként vélekedtek erről az egészről?


2023. ápr. 27. 08:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fura, de mindenki úgy házasodik ahogy akar
2023. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
41%

Az 1950-es években is volt ilyen divat párttagok körében. Persze csak a legvonalasabbak csinálták ezt.

Pl. konkrétan olvastam egy ilyen házasságról, ahol a férfi ÁVH-s tiszt volt, a nő pedig a Honvédelmi Minisztérium titkárságán dolgozott. Talán az is szempont volt, hogy a férfi zsidó volt, összes rokona odaveszett koncentrációs táborokban, így nem volt rokonsága, akiket meghívhatott volna.

2023. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem szokásom minősíteni mindenkit. Ez valami beteges megszállottság, hogy mindenkit minősíteni ekll.
2023. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
100%
Ha neki és a feleségének ez megfelel, akkor szíve joga úgy házasodni, ahogy akar, végső soron nem veletek kollégáival kell megbeszélje a dolgot, hanem a párjával.
2023. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

"kollégáival kell megbeszélje a dolgot, hanem a párjával."


Na meg a rokonsággal ugyebár... akik némelyike halálos sértésnem fogja majd fel ezt az egészet.

2023. ápr. 27. 09:31
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem különös, de az ő magánélete, biztos okkal intézte így a dolgot.
2023. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
#5 fogja fel sértésnek, az már az ő baja.
2023. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

"Na meg a rokonsággal ugyebár... akik némelyike halálos sértésnem fogja majd fel ezt az egészet."

. Az egy dolog, hogy megint a Kérdező megint a mindentudó narrátor szerepében tetszeleg... de mégis hol az összefüggés a kettő között? Nem az lenne a logikus, hogy ha valaki felszínes dolgot sértésnek vesz, akkor nem kötöm az orrára?

Ja, nem, Toxikuséknál ez nem így van.

2023. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
100%

Nem tudhatod miért nem vonta bele a rokonságát.

Nekem édesanyám elkezdte húzni a száját mikor elmondtam hogy megkértem a barátnőm kezét.

Lehet annyira ellenzi a rokonság a kapcsolatot, hogy inkább megspórolja magának azokat a köröket amiben megpróbálnák lebeszélni a dologról.

2023. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehet, hogy az alapítványi iskolás, később munkaügyes troll más vizekre evezett?

Mert a stílusa teljesen olyan.

2023. ápr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!