Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról az...

Mi a véleményed arról az emberről aki párt hova tartozás alapján itél meg téged?

Figyelt kérdés
-
2023. máj. 7. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Rossz.
2023. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
39%

100%ig jogosnak tartom, el is várom magammal szemben, sőt, számomra is fontos mások politikai hovatartozása.

Ez mutatja meg, hogy az illető hogy gondolkodik a világról, a társadalomról, az embertársairól, stb.

Mi alapján ítéljük meg másokat, ha nem ez alapján? A kedvenc színe alapján? A zenei ízlése alapjan...? Ez, + a viselkedés kb a legkevésbé felszínes dolgok amik alapján meg lehet ítélni valaki karakterét.

2023. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
kiröhögöm az ilyet
2023. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Független vagyok.
2023. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Örülök neki. Legalább hamar kiderül, hogy segghülye, mielőtt még vesztegetné az időmet.
2023. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Madarat tolláról, embert barátjáról elvet alkalmazom.


Aki bünözőkre teszi le a voksát, az már önmagában beszédes az adott emberről számomra.ŰHogy ki mit gondol rólam-lényegtelen számomra. Nekem nem felel meg az adott ember személye.

2023. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Vonatkozik ez azokra a rendvédelmi és jogi személyekre akik jelenleg szolgálnak. Mert ha egyenes emberek lennének, akkor már réges rég leszereltek volna.
2023. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Én sem állnék szóba mi hazankosokkal
2023. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Én is nem kis részt pártszimpátia alapján ítélek meg másokat. Pártszimpátia=életfilozófia. Úgy csinálsz, mintha ez negatív dolog lenne. Nem, kérdező, nem az. Hanem az ember számos alaptulajdonságának, mint például szolgalelkűség vagy szabadságszeretet, maradiság vagy nyitottság meghatározója.
2023. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Fideszessel nem barátkoznék... Ha ez gond, ám legyen.
2023. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!