Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet hogy régebben...

Miért lehet hogy régebben szerettem a nyüzsit meg itthon állandóan szólt valami, most viszont a csendet élvezem a legjobban? Vajon ez valami mentális gond vagy csak mert idősödöm?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
mentális gond
2023. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Hogy némelyik emberben miért nincs meg az ész leghalványabb pislákoló fénye?:D Sosem fogom megérteni, látván az 1.es reakcióját a kérdésedre.
2023. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Idősödsz. És változol.
2023. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
2+ Ha egész nap komoly szellemi melót végzel, egyszerűen jól esik a csend minden embernek, szükség van rá, hogy ki tud magadból takaritani a sok sok embert..
2023. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
7 évente változik az ember.
2023. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezzel en is igy vagyok. Nalam viszint tudom miért. Egesz nap nagyon sok informaciót kell feldolgoznom, forgalmas, zajos helyeken kozlekedem, sokakat kell.meghallgatnom. Mire hazaerek zsong a fejem es orulok, ha vegre nincs hatterzaj.

Amikor viszon van egy kis szabadsagom, nyugis par nap, akkor ujra jol esik otthon is radiot, zenet bekapcsolni...stb.


Szoval az oregedes ek is nevezhetjuk, de inkabb a tultelitodes nekem a jó szó ra.

2023. máj. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehat folyton valtozunk. Ugy is, hogy vannak nagyobb korszakaink, ugy is, hogy telen ilyen uzemmodban vagyunk ( mar aki) *nyaron olyanban.

En pl depressziora hajlamos vagyok, de telen vagyok boldog. Meghitten molyolok otthon lampafenynel radio mellett.

2023. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!